Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat, keveset vagy pont...

Sokat, keveset vagy pont eleget ettem ma? FoNtOs!

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 banán, szendvics( teljes kiőrlésú kenyér+csirkemell sonka)

Ebéd: Saláta ( uborka, joghurt, fűszerek, csirkehús (sütve) (párcsík ) még egy banán xD

Vacsora: 2 szendvics ua. mint reggel


168 centi és 65 kg vagyok

sajnos...

tornázni még csak most fogok vacsi után.

Ma kezdtem... tegnap közölte a doki h kövér vagyok szóval 3 hónap alatt kéne lefogynom 10 kg-t:/


2011. júl. 20. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és a napi koplalásod után még lesz erőd tornázni, hagy ne röhögjek már
2011. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

10kg? az nekem soknak tűnik. Én 171 cm és 57 kiló vagyok, de orvosilag nagyon a legalján vok a még a normális kategóriának....

Amúgy ha ennyi étel úgy érzed elég volt, akkor jó, ha éhes vagy még, akkor egyél többet ebédre, illetve pl almát meg hasonlókat nyugodtan egyél.

Ajánlom még a napi bicózást is.

2011. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

hej de ittam is meg ilyenek:D és szoktam rágni is szóvaltök jól eltelek:D


hmm meggondolandó;) futni akartam (nem nagyon birom sajnos...) de tegnap is vihar volt-.-' ma meg szerintem még emésztek és majd kiderül mi lesz(:

2011. júl. 20. 18:57
 4/12 anonim ***** válasza:

azt mondta az orvos, h kövér vagy? :D az se normális. biztos nem látott még dagadt embert... és az nem 168/65 kg-nál kezdődik...

egyél többet amúgy, egészséges kajából meg feltétlen. sokat kell mozogni, aztán annyi.

én 170/65 vagyok és nem mondta még senki, h kövér volnék. van mit fogni, nem tagadom, de én is diétázom és 58-60 kg a cél.

2011. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

6 kilót híztam de nem tudom hogyan-.-"

mondjuk nőttem is..de mind1 azt mondta h nemártana ledobni egy tizest h "csinos" legyek..azt hittem menten elsírom magam..basszus én csak kontrollra mentem-.-"

2011. júl. 20. 21:40
 6/12 anonim ***** válasza:
kép?
2011. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom...ezt max akkor tudom elképzelni ha nulla izom van rajtad és csak zsír, de ha nem ez a helyzet kizártnak tartom a 10 kilót...
2011. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nincskép:D még fürdőruhám sincs nem h mág fényképezem magam!xD

szerintem nem csak zsír van rajtam mertnem ez a löttyedt izé de nem is feszes...őőő hmm

nézek képet góglin h találok e vmi hasonlót:P

2011. júl. 20. 21:56
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


talán vmi ilyesmi deáá nem nekem nem ilyen vastad a combom ink hasam (úszógumim ) van és nagyobb a mellem..


jójó ez mondjuk kim kardashian de tény én nem vagyok olyan szép mint ő blablabla


[link]


de kb.

2011. júl. 20. 22:01
 10/12 anonim ***** válasza:
magadról linkelj képet, ember...vagy küld el privátban...fej nélküli, ruhában kép kell
2011. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!