Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma gyumolcs napom van. Ettem...

Ma gyumolcs napom van. Ettem 1 kevés szénhidrátot, lelassulhat a fogyás?

Figyelt kérdés
már nehezen bírom a diétát,pedig csak 23-24 napom van csak hátra.eddig nagyon sikeres a diéta,de már kezdem félválról venni.
2009. máj. 13. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyümölcsben lévő cukor is szénhidrát...

Ennyit a szétválasztásról...

2009. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az lehet,de mondjuk a gyümölcsnap lényege a tisztítás..és azért szerény véleményem szerint a gyümölcsben lévő szénhidrátok mégsem olyanok mint egy szelet pizzában...amúgy nem tartom szimpatikusnak egyáltalán ezt a fogyókúrát...
2009. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A javán már túljutottál, s ha jók a tapasztalataid, szerintem a végén már ne rontsd el! Ne vedd félválról, mert fennáll a veszélye, hogy visszaszeded mindazt, amit keservesen leadtál. Ha az elején elhatároztad, hogy becsülettel végigcsinálod, nem hiszem, hogy a finish előtt el kellene gyengülnöd!

Nekem az első hetek voltak nehezebbek, a végén már sikerélményem volt a leadott kilók miatt, s egyre inkább többet akartam, így becsülettel végigcsináltam.

Ehhez Neked is kitartást kívánok!

2009. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Basszus ugye nem most akarod feladni? Én csak a 3.napnál vagyok,de ha eljutnék idáig nagyon happy lennék.Hány kilót fogytál?Inkább a leadott kilók lelkesítsenek és húzzál még egy kicsit bele.KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszi a bíztatást. 16 kg-t fogytam.tudom,h végig fogom csinálni,sokan mondják,h már nem is kellene tobbet fogynom,mert már ez is nagyon jó,de én még 2-3 kg-t le akarok fogyni.ha sikerul,márpedig sikerulni fog akkor meg teljesen meg leszek elégedve magammal. csak muszáj lesz kitartónak lennem.
2009. máj. 14. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!