Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lefogyhatok így 65kilóra?

Lefogyhatok így 65kilóra?

Figyelt kérdés

82kilóval kezdtem a diétát, azóta fogytam 4kilót(három hete kezdtem) holnaptól szeretnék hetente 5x egy óra aerob edzést csinálni.

lehetséges h lefogyjak 3-4 hónap alatt 65kilóra? amúgy 165 cm vagyok.és akkor esnék a "normál" súlyú kategóriába. remélem értitek. :) például, keményitönapon eszem borsót rizzsel. szénhidráton tésztát szósszal. fehérjén csirkemell,virsli. szerintetek lebírok fogyni ?


2009. máj. 16. 20:09
 1/8 anonim válasza:
70%
az anyagcsere ami a fogyást befolyásolja minden embernél más..különböző gyorsaságú,az esély megvan rá,hogy lefogysz..de őszintén szólva nem sok.Én már többször is végig csináltam ezt a diétát.Rendszeres edzés mellett.A fogyókúra közben lesz,két-három gyümölcsnap amikor standálni fog a súlyod.A másik meg,hogy én a végén már olyan keveset ettem(mivel ennek a diétának az is a lényege,hogy az adagot csökkentsd)hogy a szervezetem védő-mehanizmusként,mindent elraktározott..ergo gyümölcsnapon fél kg mínusz..szénhidráton az vissza is jött(megjegyzem:nem szándékosan csökkentettem az adagom,egyszerűen csak szűkült a gyomrom)remélem segítettem,és sok sikert neked!:)
2009. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
OFF Írj nekem privit, ha már neked nem lehet
2009. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Segíthetek, de kicsit hosszadalmas. Írj egy emailt!
2009. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
70%
20:48 nekem is segítenél?
2009. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

A 90 napos egy jó nagy marhaság, mikor fogjátok már fel?


Fel kéne kötni azokat is akik kitalálták, de azokat is akik agyatlanul mindent elhisznek...

2009. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
20.53-as, kiváncsivá tettél, fejtsd ki bővebben. Nem hatékony, (én csak jó visszajelzéseket hallok róla), ártalmas vagy mi nem stimmel vele?
2009. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Nagy lóf.sz az egész :) Úgy zabáljátok halálra magatokat, ahogy nem szégyellitek (CH-napon), és még hatásosnak is gondoljátok.


Mi értelme van a szétválasztásnak? Megsúgom: semmi. Nem tudsz úgy étkezni, hogy csak keményítőt egyél, csak fehérjét... valami úgyis becsúszik.

Ja és egy szelet kenyér (CH) minden nap megengedett (???)


Inkább sportoljatok, nem egyszerűbb??? Még legalább egészséges is.

2009. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Lehet vele fogyni csak...

(Bővebben a linken)

[link]

Aki ezt elolvassa és még mindig nem fogja fel a dolgokat, az nyugodtan 90 naposozzon mert MEGÉRDEMLI!

2009. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!