Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap gyümi napom lesz, és...

Holnap gyümi napom lesz, és nincs itthon semmi gyümi, és pénzem sincs hogy vegyek! Mit kéne hogy csináljak?

Figyelt kérdés

és emellet kezdek beteg lenni,dagad a torkom és nem hiszem hogy most az elkövetkezendö párnapban tudok majd enni!

mit csináljak???????


2009. máj. 17. 08:41
 1/6 A kérdező kommentje:

ja ma szénhidrátom van talán még 1 kicsit tudok enni!mit kéne ennem???

és meg is vagyok fázva nagyon beteg leszek!és én mikor beteg vagyok akkor kb másfél 2 hétig tart!

elöre is köszi a választ

2009. máj. 17. 08:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

holnap igyál sok vizet,és korán feküdj le.. deszerintem azért aza 2-3 alma mindenháztartásban van :D szóval 2-3 alma,meg soksok víz

ma pedig egyél tésztát nyugodtan,vagy péksüteményt

2009. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jó 2-3 almát még tudok venni de más nem:S:S:Ssajna:S:S:S

de szerinted 2-3 alma elég lessz egész napra?habár ugy sem tudok sokmindent enni!arra gondoltam hogy sütök ma egy kis palacsintát vacsira meg van ithol egy kis torta szelet és azt megeszem valahogy!

2009. máj. 17. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Minek kínzod magad? Egyél rendesen és vegyél egy csukló-boka súlyt (1500 ft körül van). Azt hordod otthon napi 1-2 órát TV, mosogatás, stb közben és fogyni olyan formába leszel pár hét alatt, hogy ejha.


Fél kilós súly bőven elég. 2 hét alatt 4 kiló, jó mi? És biztos, hogy nem víz, mert iszok mint a teve. :)

2009. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nincs pénzed egy kiló pirosalmára.
2009. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a bokasúlyzós dolog komoly? bocsi, ha nincs köze, de fennakadtam rajta:-) én egész nap megyek a babám után, és van bokasúlyzóm is:-) figyelek arra, h mennyit eszek, de tornázni csak max fél órám van...
2009. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!