Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 3 hónap alatt leadhatok...

3 hónap alatt leadhatok egészségesen 10 kilót?

Figyelt kérdés
Megfelelő étkezéssel és sok biciklizéssel/úszással?
2011. dec. 17. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Az első 3-4 hét változó a diétában , viszont utánna heti -1kg reális, sőt ehhez érdemes is tartani magad és ha nem úgy jön össze akkor igazítgatni picit az étrenden.
2011. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Le. de a módszer sem mindegy. Heti 1 kg az egészséges még. Azon belül lennél szerintem jócskán, de ez alkattól is függ.
2011. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt híztál 10-et?
2011. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én 3 hónap alatt 20 kilót adtam le... nem ettem semmiféle szénhidrátot meg sokkal kevesebbet ettem és hiába hogy az nem egészséges sokkal jobban érzem magam mint mikor tömtem magamba a kenyeret...
2011. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A postától függ. De hidd el, nem lesz kevés pénz...
2011. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
simán! Ha ráállsz a cuccra egy hónap alatt bőven
2011. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én két hét alatt adtam le 6 kilót, napi 3 óra focival tűző napon. Le lehet. (90 napos diétám alatt is lement 10 kiló, az egézséges volt)
2012. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Allerima válasza:
Nem igazán látom, hogy milyen cuccról írtok. Lehet, hogy csak nem adja be a válaszokat. Tudtok segíteni, hogy mivel lehetne max 1 év alatt leadni majd 40 kg fölösleget? - Nem étrendbeli problémáim vannak, magam főzök, de betegségem miatt fél év alatt szedtem fel a nagyját. Na előtte sem voltam egy modell alkat, de most ez így nagyon sok.
2012. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Allerima válasza:
90 naposra gondoltam, de ugye azt nem lehet folyamatosan csinálni 1 évig, én meg 3 hónap alatt nem várok csodákat.
2012. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!