Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5-6 honap alatt letudok adni...

5-6 honap alatt letudok adni 12 kg-t egeszsegesen?

Figyelt kérdés
Jol johet akarmilyen kis titok, otlet... praktika... :) Szoval tippeket kerek, a sikeres es egeszseges fogyas elereseert :)
2011. márc. 11. 18:40
 1/3 A kérdező kommentje:
A konditerem is jo fogyas szempontjabol, igaz?
2011. márc. 11. 19:07
 2/3 anonim ***** válasza:
2 2és fél hónap is elég.
2011. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Persze, simán le fogsz majd adni annyit!


Légyszi olvasd el, amit másoknak is írtam (sok hasznos info van benne):


Fogyáskor nem az a lényeg, hogy hány kg-t adsz le, hanem, hogy mennyi zsírtól tudsz megszabadulni. Ha mindent jól csinálsz, akkor hetente max. -1kg az optimális fogyás, ekkor tudod tartani, hogy ha nem is 100%-ban, de javarészt zsír és nem izom jön le rólad (persze ennek is vannak kritériumai). Szerintem ne dőlj be a fogyókúraipar által beígért csodaszereknek és csodadiétáknak amik gyors fogyást ígérnek (lehet, hogy lehet velük súlyt leadni, de nagyrészt víz és izom formájában ami cseppet sem tartós- mielőtt bárki írná, persze azért zsír is jön le, de nem olyan mértékben, mint ahogy azt valódi és hatékony módszerekkel le lehet adni.

A legrosszabb amit tehetsz, hogy koplalással gyorsan elkezdesz fogyni (ilyenkor a szervezet nagyrészt nem a zsírból, hanem az izmok lebontásából nyer energiát), tartod a "diétát", eléred a látszólagos célod (Xkg), abbahagyod, aztán szépen lassan visszajön amit leadtál, de visszafelé már zsírban gyarapodsz...


Szerintem a testépítők módszereit bárki alkalmazhatja (ugyanis ők alkalmazzák a leghatékonyabb testformálást)

ha valaki el szeretne ilyen téren, vagy sima fogyókúra terén bármilyen eredményeket elérni, akkor nincs más választás, út, lehetőség (na jó ez kicsit fanatikusan hangzott:)), de talán van benne igazság), ha fiú vagy, ha lány, ha idős, ha fiatal...


[link]

[link]


Az egész fogyókúrában nem az a lényeg, hogy hány kg-t fogysz le, hanem, hogy mennyi zsírt adsz le. Nincs helyi fogyás (csak hasból, tokából, derékról stb. nem létezik, pl.: nem a hasazástól lesz kocka hasad, hanem attól, hogy a testedben elraktározott zsír elér egy olyan alacsony szintet, hogy már nem borítja zsírréteg a hasizmaidat- hölgyeknél ez kb. 15%, férfiaknál kb. 8%)


Ezzel ellenőrizheted a legjobban a változást:

[link]


(a három pontos mérés elég férfiaknak, nőknek is)


Remélem segítettem! Jó fogyást!

2011. márc. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!