Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki tart velem jan.2-től?

Ki tart velem jan.2-től?

Figyelt kérdés
Az ünnepek után elkezdem,és könnyebben menne,ha lenne aki ösztönöz,akivel együtt lehetne csinálni.
2011. dec. 30. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
èn:) osztonozzuk egymast : ) irj e-mail-t.
2011. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
olyan embert keress, aki ismeri valamilyen szinten az emberi test biológiáját, és akkor hátha megelőzi nálad a valószínűleg kialakuló helytelen táplálkozás miatt kialakuló betegségeket.
2011. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én!Az elöbb álltam a mérlegre,66kg vagyok!!!!!!!86-ról lefogytam 55re,a célom az volt 60 fölé ne menjek!Most meg?!66kg!!!!:(De Én mától kezdem!!!!Te mennyit szeretnél fogyni?

Ajánlani tudom neked ezt a kérdést is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__25..

2011. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én. (:
2011. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 66 kilós! Milyen módszerrel fogytál ilyen sokat és mennyi idő alatt?
2012. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hali :) én kezdtem jan. 2-től :) ma gyümi napom van :) elég éhes vagyok, de még bírom :)
2012. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nyilván meg is vagy győződve róla, hogy a gyümölcsökkel mindent megadsz a testednek, amire szüksége van. vagy hogy ugyan most 1 napig esszenciális tápanyagok nélkül van, de ez nem baj, így lehet fogyni.


az nem gond, hogy ennek semmi racionális alapja nincsen? beteg leszel, ha kiéhezteted magad!

más részt, miért jó éhesnek lenned? hátha majd feladod az egészet és jól beeszel mindent? :(

miért nem lehet normálisan enni, ezt valamelyik tinédzser, egyszer magyarázza már el. biztos a lelki gondok :/

2012. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!