Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki motiváljon már, hogy...

Valaki motiváljon már, hogy hogyan bírta a nehezebb napokat?! Elkezdtem már egy párszor, de mindig föladtam. Ki az aki velem tart? Én holnap kezdem!

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 18:57
 1/5 anonim válasza:
100%
én veled tartok.ugyanigy vagyok mindig feladtam.nehéz lesz de probáljuk meg.:) semmi veszteni valónk nincs sztem. talán sikerül. sok sikert neked:)
2010. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én pár hete már csinálom. Cukorbeteg diétát csinálok és felfedeztem az Abonett búzacsírás változatát. Múlt héten nem éheztem, ettem naponta ötször, de kenyér és zsemle helyett abonettet és hasonló ropi kenyeret ettem, nem éheztem, megvajaztam, tettem rá felvágottat, ettem hozzá ubisalit, paradicsomot stb. és fogytam több, mint 2 kilót egy hét alatt:))
2010. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én úgy fogyózok, hogy napi 1500 kalóriát eszek, nem eszek édességet, de a többi kaja mind normál (pl. pizzázni is szoktam, persze kevesebbet, mint egyébkén ennék).

mindig finomakat eszek.

nem sanyargatom magam, csak olyan kajákat eszek meg, ami ízlik.


ha feszült vagyok, hajlamosabb vagyok többet enni, amiatt kerülöm a feszültebb helyzeteket (ha nem tudom elkerülni, akkor olyankor kicsit lazábban számolom a kalóriákat, kicsit engedékenyebb vagyok (így nem az van, hogy feladtam, hanem csak kicsit más a fogyási tempóm) de olyankor sem eszek 1700 kalóriánál többet. )


szeptember óta kb 6-7 kilót adtam le így.

olyankor kezdtem el diétázni, mikor kicsit nyugodtabb voltam. meg előtte már tervezgettem, hogy elkezdem)


eddig semmit se mozogtam, de majd azt is kéne.


te tervezel valami mozgást?


miért szoktad feladni?

(ja, ha valahol vagyok, ahol étellel, édességgel kínálnak, akkor mindig mondom, hogy nem eszem édességet, meg cukros dolgokat).

2010. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja édességi vágyamat a norbis pudingokkal norbis túrórudikal szoktam kielégíteni (meg más édes dolgokkal, amik cukormentesek).


a lassú, de biztos fogyás híve vagyok egyébként. így nem kell sanyargatni magamat, hanem életmódot váltottam.

2010. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rágózni szoktam még ha csak idegeségemben ennék
2010. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!