Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki tart velem? -10kiló

Ki tart velem? -10kiló

Figyelt kérdés

177cm,62kiló 17 éves lány!

Leszeretnék adni szeptemberig -10kilót! 90 napos diétával szeretnék megpróbálkozni. Mellette napi fél órát kocokni/futni és hétvégente tornázni másfél órát!:)

Szerintetek sikerülhet leadnom 10kilót suliig?

Tudom hogy nem nagyon kellene fogynom, de nem érzem magam jól a bőrömben!:S

Elhatároztam h megcsinálom, csak azért mégis jobb lenne ha valakivel tudnék ezekről a dolgokról beszélgetni, erőt meríteni, bíztatni egymást:)

írdd meg privibe az msn vagy e-mail címed:)


2010. máj. 29. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

szia, én is szívesen csatlakoznék hozzád!

csak nekem 15kg-ot kell lefogynom 16L

2010. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Veled tartok!
2010. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
na ez szuper:)van msn-etek?cím?
2010. máj. 29. 18:51
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarlak megijeszteni és tényleg szép egy komoly elhatározást tenni, de elmesélném velem mi történt. Én 162 centis vagyok, és 51 kilósan elment a menzeszem, azóta is ezzel szenvedek (rendszertelen, hónapokra elmegy). Te 15 cm-el magasabb vagy, és kb. ugyanannyira akarsz fogyni, ez nekem kicsit gyanús.

Tudom hogy semmi jogom beleszólni, de kérlek vigyázz magadra!

2010. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
1- válaszoló vok elküldtem az e-mail címet!
2010. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 168cm vagyok s a célom 52kg-ra lefogyás. 60kg-ról kezdtem, s most 54 vagyok. Nagyon nehéz. Futok sokat, s nem eszek szénhidrátot. Én nem hiszem, hogy neked 10kg-t fogynod kellene. Inkább fuss, legyen erősebb az izomzatod, de az általad elképzelt tömeg nagyon kevés. Kórosan sovány leszel, ami haj hullásával, rendszertelen vérzéssel, emésztési zavarokkal fog járni. De te tudod. :)
2010. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:)aranyosak vagytok

csak az a baj hogy nagyon nemvagyok magammal megelégedve, a csípőmnél van egy kis feleleg és a hasamat szeretném laposítani, ezért gondoltam a heti 5x-i futásra és a hétvégi 1,5 óra tornára, mellette pedig egy kis diétára. Nem feltétlen a diéta jelentené a fogyás mértékét inkább a futás. Ti futással mennyi idő múlva értetek el eredményt?

2010. máj. 29. 19:03
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Veled vagyok!
2010. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is nemrég kezdtem el fogyózni, csak nekem 8 kiló ami zavart. Középsuli vége óta 75 kiló körül voltam, de ezen a télen semmit nem sportoltam. :)

Én nem csinálok diétát, egyszerűen csak elkezdtem megint sportolni. Amúgy sem vagyok nagyevő. Fele már lent van, és igazából nem görcsölök rajta, majd lemegy. Csak zavart, hogy baromira ellustultam.


Amúgy jól hangzik amiket leírtál, simán menni fog a 10 kiló leadása. És az elején ne add fel, ha fáj is valamid. Nekem kib. nagy izomlázam volt az első napokban. De a 2. héttől már nem volt gond.


Sok sikert, és ne add fel.

2010. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Tényleg nem kötekedésképpen, de a nők nagy része a medencéjük felépítése miatt nem igazi futó alkat, ezért vigyázniuk kell, könnyen összeszedhetnek sérüléseket, szóval csak óvatosan! Én ajánlanám, hogy az 5 futás helyett egy picit változatosabb edzéstervet csinálj, de szíved joga!

Ezt annak ellenére mondom, hogy egyébként imádom a futó/atlétikás csajokat :)

21F

2010. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!