Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A kenyeret helyettesíthetem a...

A kenyeret helyettesíthetem a 90 napos diétában puffasztott rizzsel?

Figyelt kérdés

Szeretném, hogy eredményesebb legyen a diétám!

Holnap kezdem és a kenyeret el szeretném belőle hagyni.

Gondoltam még a rozs, ill. a barna kenyérre meg a puffasztott rizsre..ez így megoldható lenne? Eredményessé válni ezáltal a kúrám?


2011. dec. 31. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes! Ajánlom még a Wasa-t is, variációnak.
2011. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majdnem elkezdtem szidni a 90 napos fogyókúrát, de már ott tartok, hogy már nem érdekel hogy teszitek tönkre magatokat..:")
2011. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. milyen kenyeret helyettesítenél?

2. milyen eredményt vársz a diétádtól?

3. miért szeretnéd elhagyni a kenyeret?

4. rozs kenyér és a barna kenyér igen jó fajta szénhidrát forrás. a kúrád.. azt mondanám, eredménnyel fog járni, mert egy rossz táplálkozási szokás igen is rossz hatással van a testre, nincs olyan, hogy nincs hatással.

2011. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a barna meg a rozskenyér tényleg jó

de ha helyettesíteni szeretnéd akkor miért nem eszel inkább zabpelyhet?

gondolom reggelire ennéd a kenyeret oda meg tökéletes a zabpehely joghurttal, gyümölcsökkel

ebédre meg úgyse kell kenyér, ott van a rizs, köles, hajdina, zöldségek, husok, halak, tojás, főzelékek, nincs szükség kenyérre

vacsoránál szintén

2011. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!