Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan élitek túl a gyümölcsna...

Hogyan élitek túl a gyümölcsnapot? Mit csináltok, hogy ne legyen sok a sav?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem, ez az első gyümölcsnapom. Nagyon rosszul vagyok a sok savtól. Mit lehet tenni ilyenkor? Már ettem fahéjas gyümölcsöt, de nem jött be. Mit tanácsoltok?

Azok, akik ellenzik ezt a fogyókúrát maradjanak távol, mert tudom, hogy hatásos, és már unom a nyavalygásunkat. A többi 90 napos társam segítségét kérném.


2009. máj. 24. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Egyél pár darab háztartási kekszet vagy olyan gyümölcsöt ami nem savas annyira. pl banánt.


Ja és hogy ne legyen olyan nehéz túlélni ezt a napot próbáld meg magad valamivel elfoglalni .Ami teljesen leköt.

2009. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kevés mogyorót esetleg ehetsz!!!
2009. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egy szelet kenyeret, vagy pirítóst is lehet enni
2009. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igyál meg napi 4,5 liter vizet. Segíteni fog.
2009. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a gyüminap a legnehezebb. Nekem ilyenkor 3 dolog segít átjutni a holtpontom: a paradicsomlé(sózva, borssal), egy kis keksz(zabfalatkák, hobbit, korpovit vagy valami hasonló) és a sok-sok víz. Ezeket szerintem nyugodtan beiktathatod, így is hatásos a 90 napos, hacsak nem a legszigorúbb változatot követed.
2009. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Az se mindegy milyen gyümölcsöt eszel. Nekem a legjobban a sárga- és a görögdinnye jön be, ezektől nem vagyok rosszul. Gyüminapra mindig veszek egy egész sárgadinnyét, feldarabolom, edénybe teszem, és egész nap eszegetem más gyümölcs mellett. Már görögdinnyét is lehet kapni. Banán is jó, azt is szoktam enni, de keveset, mert nagy a kalória tartalma.

Remélem segítettem. Sok sikert és kitartást!

2009. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a túlélés feeling is megfelelően minősíti ezt a "diétát".
2009. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Azok, akik ellenzik ezt a fogyókúrát maradjanak távol, mert tudom, hogy hatásos, és már unom a nyavalygásunkat."


Bírom az ilyen elvakult vaskalapos embereket...

Sok sikert!

2009. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a gyümölcsnap a legkönnyebb akkor legalább pontosan tudom mit szabad enni.Banán,dinnye,cseresznye,eper ezek mnem savasítanak és némi olajosmagvak,de ezt már előttem is írták.
2009. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kevesebbet egyél, csak pár falatot, és sok vizet hozzá!

És ne túl savanyú gyümölcsöt!

2009. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!