Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni.163 centi...

Phanie kérdése:

Szeretnék fogyni.163 centi vagyok és 62 kg. Szeretnék megszabadulni legalább 5-10 kg. -tól. De mindenképp szeretnémelkerülni a jojo effektust. Az alábbi étrenddel elérhetem a célom?

Figyelt kérdés

reggeli: netúr joghurt 2 marék zabpehelyel (nincs benne cukor)

ebéd: kelkáposztafőzelék (rántással készült) és egy fasírtgolyó

vacsora: egy alma és saláta(jégsali, paradicsom, uborka, paprika, retek, tejföl, só)

Limonádét és vizet iszom. És napi 10-15 km-t tekerek szobabiciklin.


2011. máj. 3. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt mi honnan tudjuk? Számold ki orvosi lexikonon a napi kcal felhasználást. Ottvan, hogy testsúlya csökkentéséhez mennyit kell enni(0.5 - 1 kg fogyással hetente már elkerülök a jojo effektust általában). Számold ki, hogy ez hány kcal, amit eszel. És egyél többet, kevesebbet, vagy ugyanennyit a kiszámolt értéktől függően.

Ennyi. És nem fogjuk helyetted kiszámolni, van jobb dolgunk is. Jah, és google a barátod...

2011. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 escrogar ***** válasza:
ez körülbelül 0 tápanyag...ha fogyni akarsz, ne azt tedd, hogy semmit sem eszel, hanem hogy kevesebbet eszel...
2011. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggeli jó, bár nem tudom, a 2 marék zabpehely az mennyire jön ki (én 50 g-ot eszek reggelre belőle).

Reggeli + ebéd között ehetnél még valamit (joghurt, vagy gyümölcs, stb.).

Ebéd mondjuk, hogy elmegy, bár nem az igazi (a rántás miatt, azt csak fehér lisztből lehet normálisan csinálni, az meg diétára nem túl jó, sőt...)

Délután lehetne még egy étkezés (hasonló, mint a délelőtti).

Vacsora jó, csak egyél mellé még valami fehérjét is.

2011. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az , hogy megpróbálsz normálisabban enni az nem gond

de nem értem miért nem tudják megérteni az emberek, hogy a mozgás az ami formálja az alakod, hiába fogysz, ha lógni fog a bőrőd, nem feszes.


ne fogyózz, mozogj!

2011. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az utolsó hozzászólónak üzenem, hogy ahogy írtam, napi 10-15km-t szobabiciklizek.

tudom nem egy nagy mozgás, de mivel eddig szinte semmit sem mozogtam szerintem azért haladás:D

2011. máj. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!