Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasam kockás, ha befeszítem...

A hasam kockás, ha befeszítem akkor rendesen kitudom őket tapintani. Viszont nem látszódnak még rendesen, mert a fölöttük lévő zsírréteg eltakarja, ezt szeretném mindenképp leadni, adjatok tanácsokat légyszi?

Figyelt kérdés
Diétáztam és emellett futottam, a diéta még most is van, de már nem fogyok, és tavasz előtt nem is akarok, mert télen elkezdek gyúrni azthiszem. De ha a diéta mellett tavasszal újra kezdek futni és mondjuk mellette felüléseznék is akkor mondjuk jövő ilyenkorra már elérném amit akarok nem?
2009. nov. 9. 15:06
 1/6 Krisz85 ***** válasza:
Ha tömegnövelés a célod, akkor ne is akarj nagyon kockás hasat, a kettő együtt nem megy. Ha valóban testépítesz, akkor a téli tömegnövelés után jöhet a diéta. Az edzés megmarad és kiegészül futással. A célod elérheted, de vigyázz!, mert ha nem szakszerűen tömegnövelsz, és diétázol később, akkor a felgyülemlett háj rajtad maradhat, vagy ami még rosszabb, a háj alatti izmot is elveszíted a diéta alatt. Nagyon precíz, kimért és betartott táplálkozás esetén ez nem áll fenn. Szóval csak óvatosan. Izmot nagy menyiségben építeni és szálkásítani nem lehet. biológiailag két tök ellentétes folyamatról beszélünk. Ami viszont poén, hogy amikor leszálkásodsz, kisebb leszel, kisebbnek is fogod érezni magad, viszont az izmaid definiciója, láthatósága miatt mégis nagyobbnak fogsz tűnni, méghozzá sportosan, nem zsíros dagadt ogrésan.
2009. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
a hájat röviden és tömören aerob mozgással tudod eltüntetni,ez lehet futás,bicikli,aerobik stb. gyúrással nem fog lemenni,cska az alatta lévő izmok erősödnek
2009. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Krisz85 ***** válasza:
Ez így önmagában nem igaz, mint edző mondom. De lényegében több kalóriát és hatékonyabban éget zsírt aerob rendszerű edzéssel, de nem kizáró ok, hogy csak ezzel lehet. Van olyan erősportoló, aki képes jelentős zsírtól megszabadulni pusztán erőedzéssel, de ennek is megvannak a maga trükkjei, és módszertana.
2009. nov. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
helló olvasd el [link]
2009. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
50%
konyha kés nem kell más
2009. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen csak a zsákolás segíthet. Napi 100-120 mázsa gabonamozgatás, 1-2 szelet zsíroskenyér és l-.2 liter viz. Látványos hasi zsircsökkenés. Egy hét után már nem volt gondom,hogy vegyen fel állva a zoknimat!
2013. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!