Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy fogyoztassam, hogy ne...

Hogy fogyoztassam, hogy ne vegye eszre?

Figyelt kérdés

Pasimat szeretnem kicsit fogyoztatni. Nem akarom, hogy tul drasztikus legyen, mert akkor feladja. Ha nem vennee eszre, nem zavarnaa. De hogy csinaljam?

Szerintem ha nem ragaszkodok 100%-ig az eloirtakhoz, akkor is hat valamennyit. Nem?


2008. ápr. 3. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

az csak gyanús lesz neki, hogy egész nap csak gyümölcsöt kap vagy vizet ebédel...

ne a 90 napost csináltasd vele, egyetek egészséges kajákat, te is ő is, és ennyi

2008. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Járj el vele rendszeresen sportolni, és étkezzetek egészségesen! :-)
2008. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mind a ketten egeszsegesen eszunk, futunk, biciklizunk, sokat kirandulunk ... es miota nem dohanyzunk, azota csak hizunk.

:-(

2008. ápr. 3. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kihagyni a kajákból a szénhidrátot. Mikor én fogyóztam, hogy ne kelljen külön főzni mindig tudtam valamivel helyettesíteni a szénhidrátot, család észre sem vette... csak mikor a kiló kenyér két hét múlva még mindig nem fogyott el:)))))
2008. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kicsit irnal bovebben? Mit mivel helyettesitettel?
2008. ápr. 4. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Cukor=édesítő. Én egyetlen édesítőt találtam, amit nem lehet érezni a kajába, pedig sokat próbáltam.Ez a Süssina foly. édesítő

liszt=keményítő, de inkább kihagytam. Ha pl szószt vagy mondjuk levest kellett sűríteni azt úgy csináltam, hogy párolt zöldséget összeturmixoltam.

Prézli=zabkorpa

Rakott dolgoknál a rizst mindig gombával pótoltam. Vagy mással is lehet amit szeretsz..

Tészta helyett használhatsz durumtésztát,de annak a szénhidráttartalma nagyon kicsivel kevesebb mint a rendes tésztáé. Inkább ne egyetek tésztát. most ennyi jut eszembe. ha még vmi érdekel írj, és válaszok:)) jó fogyizást.

2008. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj rántott húst, hanem grillezettet. A köret rizs vagy burgonya helyett fini pároltzöldség legyen. A desszert lehet isteni gyümisaláta, csepp mézzel édesítve (vagy anélkül). Szokjatok rá az esti sétához. Az még romantikus is, kézenfogva, holdfénynél.


Szerintem a nikotin megvonásával lassult az anyagcserétek. Valami olyan trükk kellene, ami gyorsítja az anyagcserét.

2008. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

egyszerű szénhidátokat ne egyetek (fehér liszt, fehér kenyér, rizs, tészta stb) Valószinüleg már ez meg fogja hozni az eredményt.

Lehetőleg sok natúr húst (nem panírozottat), friss zölségeket, gyümölcsöket.

Én a cukrot nem helyettesíteném édesítővel, mert az általában teljesen mesterséges cucc, fölösleges "műanyagot" ennetek. Ha meg életmód váltásról van szó, akkor inkább az ételek/italok természetes ízét szokjátok meg mint, hogy egyszer visszatérjetek az édesítőről a cukorra, és kezdhettek mindent előről.

Ne nassoljatok. Nem lassul le az anyagcserétek azért mert nem dohányoztok, szimplán az ingert pótoljátok evéssel. (esetek 90% ez van) ha étkezések között megkívántok valamit harapni, inkább legyen az egy alma, egy sárgarépa, vagy egy mentolos rágó! A müzli és a müzli szelet 100% szénhidrát, hízlal! inkább reggelire is müzli helyett rántotta.

Ne egyetek zsírmenetsen, ugyais a zsírok kevésbé hízlalnak mint a szénhidátok ráadásul fontos szerepük van az emésztésben, és egyes vitaminok felszívódásában.

Fehér kenyér helyett egyetek minél sötétebb kenyereket, lehetőleg teljesörlésű búzából, ezekben kevésebb az egyszerüsített CH és van vitamin tartalma, valamint némi fehérje tartalma is.

sok siekrt!

2008. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat. Annak is aki privit irt.
2008. ápr. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!