Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Le tudnék fogyni?

Le tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

kb.172-173cm vagyok és kb. 85kg.

Valaki tudna írni valami edzéstervet? elsősorban hasról és mellről szeretnék lefogyni....járok kondizni alapvetően elég erős testalkatom van, csak van rajtam elég sok felesleg...mindent írjatok amit hasznosnak találtok csak a futást ne, mert az egyik lábam sz@rakszik, de ezt inkább nem részletezném.


Szóval, ha valaki tud egy bevált fogyókúrát vagy egy jó edzéstervet akkor légyszíves írja le..


2012. jan. 30. 18:09
 1/8 anonim válasza:

Először is, nekem úgy sikerült fogynom, hogy megnöveltem a napi folyadékbevitelem mennyiségét, és így csökkent az éhség iránti vágyam. Mert a szervezet gyakran összekeveri az éhséget a szomjúsággal.

Továbbá napi rendszerességgel felüléseket és guggolásokat végzek, amik nekem nagyon bejönnek. :)

2012. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

én meg hüvelyk ujjról szeretnék fogyni. 1. sorba. és ki nem sz.arja le? jön majd a jézuska és varázsol? NINCSEN helyi fogyás!

szálkásító táplálkozás (esetleg diéta) van és sport. edzéstervet meg nézz magadnak a builder.hu-ról, vagy kérdezz meg a teremben egy edzőt. nem tudom neked miért az lenne a legjobb, amit mi itt ismeretlenül írnánk.

2012. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A nagyobb folyadékbevitel nem hülyeség:) mert nem nagyon szoktam inni, bár enni se szoktam sokat.


Viszont sok kávét iszom, az baj?

Mármint tudom, hogy nem egészséges, de az hizlal?

2012. jan. 31. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:

a k.v.-ban lényegében nincs energia..

bár amíg 90 naposban gondolkodsz, addig nem sok esélyed van.

sajnos a 4 naponta történő teljes értékű fehérje bevitel kevés a szervezetünknek, így pedig a fogyáshoz sem lesz optimális helyzet. éhezéshez annál inkább.

2012. febr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem gondolkozom 90 naposon, mert szerintem nincs sok értelme/haszna, csak viszonylag rövid idő alatt szeretnék lefogyni és nem tudtam melyik kategória lenne a legmegfelelőbb, így hát ide írtam.


Viszont valami hatékony diétát tudna mondani valaki?

2012. febr. 1. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Heti 1 kg az optimális, ha ennél többet fogysz az izomból megy annak meg mi értelme ha narancsbőrös, plöttyedék vagy csak 20 kg-val kevesebb, nem fogok kisregényt írni, azt annak szoktam akit személyesen edzek és nyújt némi ellenszolgáltatást itt azért írok néha hogy legyen már némi kép a normális étrendről: A sárga kapszulat keress rá fent van millió + egy helyen ingyenes pdf formátumú könyv benne van minden ami a tested formásáról szól és kezdőknek ajánlott...vagy komolyan azon gondolkodom hogy írok egy standard választ és azt postolgatom mert ugyan azokat a standard hülye kérdéseket olvasom folyamatosan...ebben a kérdésben pl a helyi zsírégetést, azt hogy a futás zsírt éget...főleg egy edzetlen dagadt embernél...ezt hogyan is gondolhatjátok?Előbb sérülsz le benne 85-kg san mint hogy érne is valamit...de hogy ne szaladjak el a tárgytól olvass : vagy sárga kapszula vagy tesztoszteron.hu és itt a kötelező cikkeket fusd át van jó pár nem 2 perc de legalább lesz némi fogalmad a dologról...
2012. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne egyél .Hajtsd magad mit az állat.EGY hónap alatt már látszik a változás.

JA A KULCS KITARTÁS

2012. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aczél, vastag a hüvelykujjad? Hogy tudsz így élni? :D
2012. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!