Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudok lefogyni?

Hogyan tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és kb 185cm vagyok és 95Kg. Milyen ételeket ne egyek? És milyet ne.
2012. febr. 3. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést még csak 39112ször válaszoltam meg ugyhogy akkor mégegyszer...

Egyél naponta ötször, igyál sokat. A a telített zsírt a cukrot és a fehérlisztet minden formában ki kell zárni az étrendből, se cukros üdítők se sok gyümölcs se péksütemények. Ezzel szemben előnyben kell részesíteni minden feldolgozatlan élelmiszert, sok rostot, fehérjét fogyasztani. Konkrétabban szárnyas hús, párolt zöldség,brokkoli , krumpli ,rizs,soványtúró ,tojás, zabpehely, hal,olajos magvak, ezeknek kéne képeznie a táplálkozásod alapját. Plusz fontos a mozgás. Életed hártalévő részére. Lehet egészségesen élni meg lehet egészségtelenül és hosszútávon a testünkön az fog meglátszani. Fogyókúrákkal inkább csak jojó effektust lehet elérni és az egészséged szempontjából még rosszabbak mintha kövér maradnál. Ha valakinek van étvágya és nem mozog elhízik. Ha valaki feldolgozott élelmiszereket eszik amiket a testünk nem tud megfelelően hasznosítani akkor elhízik, teljesen mindegy hogy milyen fogyókúrát csinált előtte vagy milyen bogyót szed.

2012. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszodat :)
2012. febr. 4. 06:03
 3/9 anonim válasza:

Előttem már nagyon jól leírták, egyetértek vele, viszont egy dologban nem: gyümölcsöt ehet, sőt, KELL is enni! Van benne ugye gyümölcscukor, de ez a legkevesebb, mivel rengeteg vitamint tartalmaz, minden szempontból egészséges, és nem hizlal. Szerintem a cél az legyen, hogy egészségesen élj, nem az, hogy semmit ne egyél, úgy le! Az tényleg csak jojózást eredményez...

És még valamit hozzátennék: az is fontos, hogy a reggeli legyen a főétkezés, és este 7-8-9 után NE egyél semmit!

Hajrá! :)

2012. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen heyesbítek, valamennyi gyümölcs jól jöhet, bár nem is azt mondtam hogy egyáltalán ne egyél. De nincs olyan hogy hízlal- nemhízlal. Vagy ha mégis van akkor a fruktóz kifejezetten hízlal. De egy kevés nem árt meg a gyümölcsök sok jó tulajdonsága mellett ,és változatosabbá teszi az étrendet. És ha éjfélkor fekszel akkor egyél 9kor is nyugodtan, csak esetleg szénhidrát mentesen. :)
2012. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenkitöl a segítséget :)
2012. febr. 9. 06:36
 6/9 anonim válasza:
állj fel a géptől lődd kia fbt és takarodj ki futni!
2012. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igen, ez jól le van írva, viszont, a krumpli is olyan amivel vigyázni kell, sok benne a keményítő ami szénhidrát, és főleg eléggé gyors felszívódású. És még egy apróság, de ez csak "technikai" probléma, a feldolgozott élelmiszer pont azért hizlal, mert a szervezet nagyon gyorsan felveszi belőle a teljes tápanyagtartalmat, gyorsan megy végig a szervezeten, és sokkal hamarabb leszel éhes megint. Egyébként ha rákeresel az inzulinrezisztenciásoknak aló diétára, ott is sok jó dolog le van írva, alapvetően egy egészséges életmód, azzal a különbséggel, hogy neked nem kell szigorúan venni a szénhidrát számolást.

Mozogni meg mindenképpen kardió mozgást ajánlok, de nem bele a lecsóba stílusban kezd el, inkább fokozatosan, mert tönkremennek az ízületeid.

2012. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ja, és húsból se ess túlzásokba, én egyszer megjártam azzal, hogy sokkal többet ettem, mint egyébként kellene, és emiatt egyáltalán nem fogytam.

És a gyümölccsel se, mert túl sok abból is csak visszatart, de egyébként nyugodtan ehetsz gyümölcsöt is meg húst is, csak ezekkel se ess a ló másik oldalára :D

2012. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És még a csokira is szükséged van, meg úgy egyáltalán valamennyi cukorra, ment fokozza az agyműködést :P
2012. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!