Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni legalább 5kg-tól? Étrend, edzésterv, minden érdekelne.

Figyelt kérdés
165 cm, 61 kg. Normális ez a testsúly a magassághoz képest? Kb. hány kilótól érdemes minimum megszabadulnom? Én kb,.5-t szeretnék leadni.
2012. márc. 20. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
164 cm vagyok és 61-62 kg.Én fogyni szeretnék,55-56 kg-osan éreztem jól magamat!Van rajtam felesleg.De sokan azt mondják pont jó!Hát nem tudom sajnos :(
2012. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bodybuilder.hu/alapismeretek
2012. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én 172 cm vagyok és 54,5 kg.. vissza szeretnék fogyni 50 kg.-ra mert sajnos ez a 4.5 kiló 1 hónap alatt röppent rám.. ami úszógumi formájában jelent meg..:/.Úgyhogy most Edzeni járok.

Edzéstervem:

Hétfő: - pihenő nap

Kedd: alsótest

Szerda: - 1000m futás

Csütörtök: felsőtest

Péntek- 1000m futás kivéve hogyha bulizok.

Szombat: Alsó-Felső Kardiók de a kardió vonatkozik a Hétfő, Csütörtökre is.

Annyi még hogy egyél normálisan amennyi jól esik, de 6 után már ne! :)

Remélem segítettem!

2012. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én 162 cm vagyok. Az utóbbi hónapokban felszedtem pár kilót, és 56 kg-ra híztam, így az összes nadrágom kicsi lett, nem tudtam összegombolni. Hallottam a 90 napos diétáról, és nekifogtam. 1,5 hónap alatt 4 kg-ot sikerült fogynom, ami nekem így pont jó, ezért abbahagytam félúton, mert nem akarok túl sokat fogyni. Nyáron lesz az esküvőm, és már megvan a ruhám, nem akarom, hogy nagy legyen! Szóval, szerintem ha kipróbálod ezt a diétát, akkor tuti le fogsz fogyni 5 kilót, és szerintem nem is kell hozzá 3 hónap, ha igyekszel betartani a "játékszabályokat". Mivel te magasabb vagy, szerintem neked az 56 kg pont ideális lenne. Próbáld ki, szerintem nagyon jó, és betartható, pedig én iszonyú édesszájú vagyok! :-)
2012. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főleg a mozgásadagod emeld meg edzés, napi rendszeres gyaloglás formájában. Este 6 után semmi étkezés.
2012. márc. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!