Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy hete kezdtem a 9ö naposat....

Egy hete kezdtem a 9ö naposat. Szerintetek Karácsonyig sikerül min.10 kg-től megszabadulni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 21:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
90 napos*
2010. nov. 5. 21:31
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez attól függ mennyi felesleg van rajtad. Nekem 2 hónap alatt leugrott egy 10-es. de nekem volt miből, Ha 180 magas és 90 kg vagy nem garantált a 10 kg súlyvesztés, de a 90 napos diéta az jó.
2010. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
162 cm magas vok es 68 kg:D szerintetek sikerül?
2010. nov. 5. 21:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor neked inkább erősíteni kéne. Hova akarsz te még ebből is 10 kg-ot fogyni?
2010. nov. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

162 centisen és 68 kilósan erősíteni? Neem, ez butaság :)

A 90 napos diéta amúgy nem a legjobb, mert szinte csak negatív véleményt hallottam róla, és egyik ismerősöm is szépen ledobott vele 10 kilót (kb. a méretei veled azonosak voltak, amikor elkezdte), lelkiismeretesen csinálta, sportolt. Amikor befejezte, egy picit enyhített a diétán, de olyanokat, hogy chips, vagy cukros üdítő sosem láttam nála, és a sport is megmaradt. Azonban 14 kiló visszajött neki.

Nem elriasztásképp, de gondold át kérlek!

Erősítésről pedig annyit, hogy az főleg formál, nem fogyaszt, ezért én (bár nem tudom, mennyi időd van sportolni) heti 5-6 óra kardiót ajánlok (hogy gyors legyen a fogyásod, ha már nincs annyi fölösleg, akkor egy picit vissza lehet venni), és 1-2 óra erősítést (sokkal inkább ajánlom a pilatest, mint Rubint Rékát, mert a p. valamilyen szinten kardió is). Ez igen intenzív sporttevékenység lesz, de edzés közben mindig a kívánt alak elérése lebegjen a szemed előtt!

Sok sikert, egy kalappal :)


(Én 172 centi vagyok, 54 kiló, másfél hónapos a kisfiam. Problémáim voltak, úgyhogy az utolsó 2 hónapot ágyban töltöttem. Így szépen felkúsztam 80 kilóra, de két hét alatt ledobtam mindent :) Magam sem tudom, hogy hogyan, sokan a rengeteg sportnak tulajdonítják, amit előtte elkövettem. Ezzel csak oda akarok kilyukadni, hogy lehet fogyni, és meg is lehet tartani a súlyt, ha úgy akarjuk :))

2010. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nem ugatni szeretnék. ^^ De szerintem a 90 napos diéta nem megfelelő módszer a fogyásra.. :SS Először lefogysz, aztán meg visszaszeded még diéta mellett is! Persze, nem garantált mindenkinél, de ez tapasztalatból való tanácsom! :) És szerintem se akarj fogyni. :PP
2010. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Csak 5-6 kiló súlyfeleslegnél nem kell fogyókúráznod,mert lehet egyszerűen olyan alakformáló tornákat végezni,amivel mutatósabb leszel és pár hét múlva úgy nézel majd ki,mintha lefaragtak volna belőled,mert a laza kötőszövet átalakul keményebb hússá...
2010. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
ne az nem jo. Csináld a " 2 hét alatt 9 kilot".
2010. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem jó és nem is fog menni. utánna több fog visszajönni. neked életmódváltás kell és kb 1-2kg/hó az ideális.
2010. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te jó ég, 90 nap múlva már karácsony lesz? Csak nem férjhez akarsz menni, és az esküvőre kell gyúrnod?
2010. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!