Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valamiféle fasirt Zöldség napon?

Valamiféle fasirt Zöldség napon?

Figyelt kérdés
.

2012. márc. 25. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
miért?:D a diéta az lehet cukorbeteg étrend, vérnyomáscsökkentő étrend, fogyókúra, hízókúra, bármi.:D és hízni sem a nutella zabálásával kell:D és ez a csak szénhidrát meg csak zöldség nap...mintha 1.nap nem ennél semmit, aztn 2.nap 2500 kalóriát..:DDDDD
2012. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Ti tényleg nem hallottatok erről a diétáról?

4 napos periódikus ismétlődés szerint esznek, a 4 napon belül, pedig egy napig csak egyfajta tápanyagbevitel megengedett(gyümi nap, keményítő nap...)

2012. márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Apám élelmiszermérnök, hogy ne hallottam volna róla, csak próbálom megállítni az embereket, már mióta kampányolok-e diéta ellen, mert undorító maga az ötlet is...heti 2x enni fehérjét, jesszus...:DD
2012. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ja értem. Hát valaki szereti kipróbálni ezeket, hogy mennyire válnak be. Én is kipróbáltam egy-két fogyókúrát, mire rendszeres diétába kezdtem.

Le a kalappal az előtt, aki kibírja pl gyümi nélkül 2 napnál tovább!:) nekem nem menne, már megszoktam a napi ínyencségeket!:)

2012. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!