Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Most mit tegyek? Csináljam a...

Most mit tegyek? Csináljam a diétát vagy nem?

Figyelt kérdés
mos tkezdtem a 90napos diétát hétfőn. Olvasgattam cikkeket és sokan ondják h izmot bontunk és nem zsírt. meg hogy az éhezés nem jó. [link] -> sőt itt ez a cím is
2009. jún. 16. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha tudnánk néhány adatot róllad akkor konkrétan megirhatnánk,hogy mi vonatkozhat rád.De szinte az összes diéta izmot bont.
2009. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17éves vok 70kg és 169 mmagas elég sokat híztam az utolsó évben de nem szoktam sportolni lábam miatt
2009. jún. 16. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy tapasztalatot tudok neked írni. Vőlegényem kipróbálta ezt a diétát, egész sokáig szenvedett vele, de nem csinálta végig. Katona, és olyan szinten legyengült tőle, hogy azokat a ládákat, amiket előtte el tudott vinni a laktanya egyik pontjából a másikba, már csak segítséggel bírta. Szokásos fekvőtámasz-felülés reggeli gyakorlatát egyáltalán nem bírta fizikailag, pedig már 10 éve csinálja. Bele is unt az egészbe, látványos fogyása nem volt. Alkatilag: 165 cm magas, és 90 kiló volt, amikor elkezdte. Ennyi szenvedéssel kb. 4 kilót tudott leadni, de nála nagyon látványos és gyors a leépülés.
2009. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a cikk írójának! Hülyeség az egész...
2009. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a cikkeket és a hozzászólásokat is, aztán dönts ésszerűen, hogy mi kell neked... gondolom nem lesz nehéz...
2009. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a cikk után, de a józan ész után sem kérdéses sztem, hogy mit kell tenned
2009. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!