Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nem értem én ezt az egész...

Nem értem én ezt az egész 90napost! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Tehát a diéta lényege a szétválasztás lenne, hogy egy nap egyfajta ételt együnk (mármint, h ne keverjük a fehérjét mondjuk a szénhidráttal). Akkor mi értelme van annak, hogy gyümit minden nap eszünk? akkor nem keveredik a gyümölcs és a fehérje? vagy a keményítő mondjuk??? Erre sokan azt mondanák, hogy ezért kell várni minimum két órát, mert addigra bomlik le a szervezetben az előző étel. De akkor ezzel az erővel ehetnék össze vissza, csak mindig 2-3órás időkülönbséggel, nem? Tehát reggelire eszek gyümit, megvárom míg lebomlik aztán ebédre szénhidrát, majd vacsira fehérje. Én gondolom rosszul vagy mi van akkor most? Nem értem...
2009. jún. 23. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy lett külön napra téve a keményítő és a szénhidrát, holott, a keményítő szénhidrát.

Valahol azt láttam egy szelet kenyeret lehet enni naponta...nha és annak mi értelme??

2009. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ez az? én is olvastam, hogy főzelékhez kenyér. De akkor is keveredik a keményítő és a szénhidrát.
2009. jún. 23. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Valóban nehéz azt megérteni, ami egy logikátlan ökörbaromság! De ezt már ezerszer leírtuk!
2009. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: amiből kiindult a 90 napos abban úgy volt, hogy a napon belül voltak szétválasztva a kaják annak még volt valamennyi értelme. Aztán jött valami ökörbarom és kitalálta, hogy nem a napon hanem a héten belül legyen szétosztva... A többi meg elhitte és vallásos fanatizmussal követi, csak az a gáz, hogy ha valaki emlékszik még a 8.os biológiaórára akkor egyből levágja hogy kamu az egész...
2009. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennek a 90 napos diétának nem sok értelmes van.


Gondolj bele: eddig etted a szemetet, csak összevissza.


Most is a szemetet fogod enni, csak "szortírozva", szerinted ez változtat valamin?


Nem nagyon.


A válasz: nem szemét kaját kell enni, hanem minőségi tápanyagot kell bejuttatni a szervezetbe, persze megfelelő mennyiségűt, és nem fog zsírba raktározódni.

2009. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!