Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagyon nagy gáz ha keményítő...

Nagyon nagy gáz ha keményítő napon halat ettem zöldségekkel ebédre? Kezdhetem előről az egész 90napost?

Figyelt kérdés
vagy ha vacsira keményítőt eszek akkor mehet tovább minden?
2009. júl. 22. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Halat tegnap kellett volna enned, de oké, most becsúszott, semmi probléma, vacsora legyen keményítő, és mehet minden tovább. Én egyszer nem bírtam fehérjenapon már a sok húst, és ettem egy kevés párolt zöldséget,másnap folytattam tovább, és a diétám ígyis sikeres volt! Szénhidráton is ettem néha gyümölcsöt..Na, nem mondom hogy kövesd a példám,de ez miatt ne legyen bűntudatod,és folytasd. Nekem is keményítőnapom van amúgy, megkérdezhetem holnap szénhidrátnapon, mit eszel?:$ Hogy egy kis ötletet merítsek :D én ma sült krumplit ettem ketchuppal,kb 3maréknyit.. Vacsora is ez lesz,de akkor már csak 1-2 "máréknyi" :D
2009. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
holnap paradicsomos spegettit fogok enni, bazsalikommel!isteni szokott lenni
2009. júl. 22. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ötletek keményítő napra:zöldborsófőzelék,burgonyafőzelék,sárgaborsófőzelék,babsaláta,lencsefőzelék,finomfőzelék,baboskáposzta,kukoricás babsaláta.

Szénhidrátnapra:gombás rizs,rizses gombaleves,rizses lecsó,grizes,mákos,káposztás,dióstészta.

Fehérjenapra:spenótos sajttekercs,karfiolsaláta virslivel,tavaszi csirke,sült virsli,savanyú káposztás csirkemell,vitaminos sajtsaláta,serpenyős karfiol,sajttekercs,zöldséges tojás.

2009. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!