Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki kezdte ma a 90 naposat?...

Ki kezdte ma a 90 naposat? Esetleg lenne kedve velem együtt csinálni? Pl. Msn-en vagy ilyesmi helyeken?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező, válassz másik diétafajtát, mert ez az egyik lehető legrosszabb. Szétcseszi az izmaidat és felborítja a szervezeted és az emésztésed rendszerét és egyensúlyát. Ami súlyt veszítesz vele, az túlnyomórészt izomveszteség lesz, és csak minimális mértékben zsír. Csak akkor csináld ezt, ha az egészséged rovására akarsz fogyni. Vannak értelmes és hasznos, jó diéták is, de EZ NEM az. Sajna ez az igazság.


(Pontozzatok le nullára, nem érdekel.)

2009. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szija én ma kezdtem és csinálhatjuk együtt én 16 éves lány vagyok
2009. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, mit ajánlasz? Én már a 64. napnál járok és egész hatásos... =)
2009. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Harmadik: persze, hogy hatásos. Az izom nehezebb, mint a zsír, és mivel főként izmot vesztesz, így valóban látványos a fogyás mértéke. Csak épp a szervezetednek se az izomleépülés nem tesz jót, se az, hogy az anyagcserédet felborítod (és akkor a rajtad maradó zsírról még nem is beszéltünk).


Hogy mit ajánlok? Így látatlanba semmit, mert fogalmam sincs róla, milyen vagy, mekkora vagy, mennyi a felesleged, milyen az életmódod, mennyit akarsz leadni, stb. ... a legcélszerűbb mindig az, ha beszélsz egy szakértővel, és egy személyre szabott diétát használsz. Vagy, ha ennél egyszerűbben akarod megoldani a dolgokat, akkor egyszerűen mozogj sokat és táplálkozz egészségesen (ezt nagyon jól tudja mindenki, hogy mit jelent, csak kevesen tudják betartani akaraterő híján, pedig ez a legjobb: sok zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű dolgok, stb. - és NO csoki, chips, meg hasonlók; pofonegyszerű ez, mondom, és tisztában is van vele mindenki, csak ugye az akaraterő...).

2009. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!