Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bio-C. L. A.1000 és Bio Slim...

Bio-C. L. A.1000 és Bio Slim együtt? Vagy Bio-C. L. A. +T? Nagyon reklámozzák. Próbáltátok már? Eredmény?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 12. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan reklámok amiktől egyszerüen hányok és olyan reklámszövegek hogy komolyan elhűlök mekkora baromság és egyáltalán nehezemre esik elhinni hogy van aki beveszi.

Vagy én vagyok nagyon hülye vagy mindenki más. Lehet több műanyagot kéne nekem is tömnöm magamba.

2011. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csökkentett zsír-és szénhidrát bevitel, sok mozgás...semmi más sem kell. Persze lehet havi 20-50-100 ezreket költeni csodabogyókra,de ha nincs zsírbevitel, a szervezet abból vesz el ami van neki, vagyis "ég a zsír". Ehhez ápdét audiá8 norbi sem kell.
2011. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A BIO CLA+T-nek néztem utána a napokban, mert szerettem volna kipróbálni, de letettem róla, mert nagyon durva dolgokat írtak róla a különböző fórumokon. Pl:

-puffadást okoz

-ha nem eszel a bogyó bevétele után rendesen, gyomorbántalmakat okoz

-többeknek májfunkciós zavarokat, ill. rossz vérképet "csinált"

-volt, aki egy grammot sem fogyott tőle

-ja, még olyan feltételezést is olvastam, hogy hatással van a fogamzásgátló gyógyszerek hatására is


Most több dolog nem jut eszembe. Azt tudom, hogy én nem akarok kockáztatni.

2011. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér. Én pár éve próbáltam. Felpuffadt a hasam és nem változott a testem, pedig nem zabáltam. Az erre szánt pénzt, inkább egészséges, diétás ételekre költsd szerintem, esetleg ha edzel, vegyél folyékony l-karnitint (pl. scitec).
2011. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!