Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Belekezdjek a 90 napos diétába?

Belekezdjek a 90 napos diétába?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és sajnos nem annyi kg mint a korombeliek.Le szeretnék fogyi így hogy jön a nyár.Egy nyár alatt ezzel le tudok fogyni kb olyan 10 kg-ot?

2012. jún. 3. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
13 évesen ez hatalmas baromság lenne. Az egyik legnagyobb marhaság az a diéta, kikészíti a szervezeted, leépíti az izomzatod, egy csepp zsír nem megy le az emberről, csak az izom, víz, nem beszélve arról, hogy nulla hasznos tápanyagot és vitamint tartalmaz. Nagyon gyorsan felejtsd ez el!
2012. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne abba kezdj bele, az baromság.

Ne egyél fehér lisztes dolgokat, gyorskaját, édességet, zsíros, olajban sült dolgokat. Sok zöldség, gyümölcs, fehérhús, túró.

2012. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De egy nyár alatt lemegy rólam legalább 10 kg úgy hogy nem ezek lisztes ételt.......stb. csak zöldség gyümölcs és mozgás??
2012. jún. 4. 16:29
 4/10 anonim válasza:
6%

szerintem simán belekezdhetsz. én is 13 vagyok és tavaly nyáron 90 napossal fogytam 8 kilót.de az a lényeg hogy TORNÁZZ SOKAT!!!!!!!!!!! néha egy-egy fagyi vagy egy pici édességet lehet enni heti 1, 2 alkalommal de vigázz hogy ne egyél belőle sokat!

sok sikert szerintem nyugodtan kezdj bele:) amúgy szerintem lemegy az a 10 kiló ha nagyon elszánt vagy:)

2012. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Se 13, se 23, se 33, se semmikor ne kezdj bele ebbe a baromságba! Egyél egészségesen és mozogj sokat!

Fejlődő szervezet vagy! Ha most neki állsz valami divat fogyókúrának annak komoly következményei lehetnek.

2012. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Teniszezni járok heti 2-szer ez mellett pedig még edzeni is szeretnék hogy lemenjen rólam az a sok plusz kg. Ezért is muszály elkezdenem valamilyen fogyókúrát.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2012. jún. 7. 19:02
 7/10 anonim válasza:
2-3 év múlva vegyél aminosavat és edzz rendszeresen.javaslom a BCAA-t az zsirégető/izomépitő.viszont ezt ne most kezdd el.
2012. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rakonczai László: miért, 13 évesen megárt neki az aminosav? Meg egyébként is, attól a nagyok sem formásodnak. A nagyok a helyes étrendtől, semmi mástól. Emellé lehet szedni fehérjeport és vitamint, az aminosav csak azután jön a fontossági sorrendben. Ja, és ezek benne vannak a mindennapi kajában is, és a közhiedelemmel ellentétben nem mű, rendes kajából állítják elő, nem kémiai úton. Tehát nem is káros. Maga a konditermi edzés nem javasolt 13 évesen az ízületek miatt.


kérdező: Semmi képp ne kezdd el! Nem a korod miatt, hanem azért, mert ez a diéta egy baromság. Ez egy kamu diéta, és kész. Aki azt mondja hogy ezzel fogyott le az vagy hazudik, vagy pedig egy csepp zsírt nem fogyott le, csak az izomzata épült le, így lett 30 kilóval kevesebb. Ez jól hangzik, de szar izomzattal viszont sok hájjal egy formátlan löttyedt valami leszel, hiába könnyebb. Ja, és ha abbahagyod jön még rád utána duplaannyi háj.


A következőt csináld: Egyél sok fehérjedús dolgot, tojást, fehér húsokat, sovány sajtokat és túrót pl. A szénhidrátbeviteled pedig legyen kevés, és a meglévő se kifli meg zsömle legyen, hanem rizs, zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, stb. Tehát normális tápanyagforrások kellenek! Emellé mehet sok zöldség, és gyümölcs mértékkel.

A diéta lényege, hogy NEM kell éhezned, viszont kizárólag minőségi tápanyagokat vigyél be. Sok fehérje, kevés szénhidrát és zsír!


A mozgásról annyit: konditerem még nem kell. Helyette végezz heti 3 alkalommal kardió edzést. Keress rá neten, hogy mit jelent. Legyen minimum 45 perc! Előtte egyél, hogy bírd, mert kemény. Abból a háromból legyen egy edzésed csak futás. NE túl intenzíven, ne túl gyorsan, kocogj, de fáradj el rendesen. 15-20 perc legyen, bár először szerintem nem is fogsz ennyit bírni, addig csináld ameddig tudod.


Fogyni máshogy képtelenség, akinek sikerült az vagy izomból fogyott, vagy hazudik. Ennyi. Orvosokat is megkérdezhetsz, ezek amiket leírtam, mind tények.

2012. jún. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ez sokat segített!
2012. jún. 25. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:

NE kezdj bele. A 90 napos idiótaság a világon semmire se jó, úgy ökörség ahogy van.

Ha fogyni akarsz, akkor először is mozogj sokat, másodszor pedig koplalj.

2012. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!