Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Valaki próbálta már a 90 napos diétát? Tapasztalata?

Előre is köszönöm! :)

2012. máj. 23. 20:15  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én próbáltam ,de csk súlytartásra volt jó.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont 2012. máj. 23. 20:32 Privát üzenet
Az évfolyamtársam kipróbálta 14 kilót fogyott is tőle, és mind vissza is jött neki, pedig amúgy edzésmániás a csaj.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont 2012. máj. 23. 20:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom, hogy mit csináljak :S Ráadásul nekem alul működik a pajzsmirigyem és elég nehéz e mellett súlycsökkenést elérni :( Azért köszönöm még egyszer! :)

# 3/15Időpont 2012. máj. 23. 20:41 Privát üzenet
Kérd ki a házidokid tanácsát! És mellette sportolj is. Tudom hogy nehéz pajzsmirigy alul működéssel, de valahogy csak tudnak rajtad segíteni! Szurkolok neked :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont 2012. máj. 23. 20:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Aranyos vagy! :) Igazából próbálok minden nap min.30 percet tornázni itthon... és nyáron is bringázni szoktam! Ezzel a részével nincs gond! :D

# 5/15Időpont 2012. máj. 23. 20:55 Privát üzenet

Az egyik legnagyobb baromság a világon. Semmi tudományos alapja nincsm de tényleg zéró. Hagyd a csudába.

Ismerek én is olyat, aki csinálta, fogyott is pár kilót, de egyből visszaszedte.

Inkább véassz ésszerű, könnyen betartható diétát. Egyél sok fehérjét, zöldségeket, kevesebb szénhidrátot, édeset, liszteset, zsírost ne nagyon. Maradj 1400-1500 kalória körül(vagy inkább sázmold ki pontosan, hogy neked mennyi kell a fogyáshoz) Ha mozogsz is pikk pakk leszaladnak a kilókk(heti 0.5-1)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont 2012. máj. 23. 22:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen Neked is!:) Akkor szerintem hanyagolom ezt a dolgot!

# 7/15Időpont 2012. máj. 24. 00:27 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont 2012. máj. 24. 03:00 Privát üzenet
Smartguy86 nevű felhasználó válasza:

Önsanyargatásnak semmi értelme. Ez a diéta egy nonszensz.

Olvass:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha tényleg a pajzsmirigyeddel van gond, akkor a több edzés, egészséges kaja rendbe tehet, de nehéz dolgod lesz szóval kitartónak kell lenni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont 2012. máj. 24. 08:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából 6 éve diagnosztizálták ezt a betegséget nálam, de szerencsére 4 éve (gyógyszernek is köszönhetően) tartom a súlyomat, aminek nagyon örülök! :) Amúgy vegetáriánus vagyok, tehát próbálok egészségesen élni! :)

# 10/15Időpont 2012. máj. 24. 14:08 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Reggel távozott a nyákdugó, utána voltak fájásaim. De azóta abba maradtak.39+5 napos vagyok. Szerintetek mikor lesz ebből baba? Sok van még hátra? Volt valakinek hasonló tapasztalata?
11 napos a babám és nagyon csúnya, gennyes a köldökcsonkja. Valakinek volt ilyen tapasztalata?
Kinek mi a tapasztalata a 90 napos szétválasztós diétával kapcsolatban?
Aki próbálta már Rubint Réka 33 napos diétáját mi a tapasztalata? Végig csináltátok ugyanúgy ahogy le van írva?
Július 27-én kezdem a 90 napos diétát újra! Kinek van tapasztalata?
Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Régebben már végigcsinálta a 90 napos diétát, és mint akkor, most is leginkább vagyis látványosan a derék, has, csípőről fogyok,...

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!