Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehet-e fogyni a csokoládétól,...

Lehet-e fogyni a csokoládétól, illetve ismertek-e csokoládéval kapcsolatos fogyókúrákat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Igen, lehet vele fogyni. De csak abban az esetben hogyha csak csokit eszel és ezenkivül semmi mást. Az már más kérdés, hogy ettől csak az izmaid fognak leépülni, de fogyni lehet.. :D Multkor volt a viasaton egy műsor amiben egy csontsovány férfit próbáltak felhizlalni normális kajákkal, aki eddig csak csokin élt. :D


Kerestem neked egy csokidiétát ez a súlycsökkenés mellett mást igér, ha gondolod próbáld ki :]

[link]

2009. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
71%
Szerintük igen: [link]
2009. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Állítjátok ezt a roh@dt izomból fogyást.Van nektek eszetek???Vmelyik hülye ezt kitalálta és azóta ez megy.Gondolkodjatok már el ezen egy kicsit,vagy olvassatok utána.Istenem!
2009. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A kakaó vajban sok energia van, tehát elképzelhető hogy nem esel össze az utcán ha egy hétig csak csokit eszel,de egyrészt semmi féle értékes ásványi anyag nem jut be a szervezetedbe, másrészt a beleidnek semhiszem hogy túl jót teszel vele. Ezeket a csodadiétákat jobb lenne sztem elfelejteni és helyette egy mozgással dúsított életvitelt kialakítani, ahol minőségi táplálékot a megfelelő mennyiéségben és arányokkal viszel be. Lassan leesik mindenkinek hogy a "lefogytam 1 hónap alatt 20 kilót" típusú csodaszerek vagy pusztán hazugságok,vagy egyszerűen

ezek az emberek olyan tartós egészségkárosodást szernvedtek amiket igen nehéz visszafordítani. Másik dolog hogy nagyban függ az ember testsúlya a génekbe kódolt dolgoktól,az életkortól,életviteltől stb...

Szóval szerintem inkább kezd azzal a fogyást hogy nem eszel este 6 óra után.Ha ezt következetesen betartod, hidd

el nem lesz szükséged minőségi csoki csoda termékekre. Megjegyzem egy igazi! csokoládé úgy 7-900 forint/100g árban mozog. Inkább vegyél uszoda bérletet.

2009. júl. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!