Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Evvel le lehet fogyni két...

Evvel le lehet fogyni két hónap alatt 8-10 kilót?

Figyelt kérdés
Futni járok egy héten háromszor ( vagy ahogy engedi az időm ) és a többi napon "Rubint Réka-Napi 20 perc önmagadért" című dvd-re tornázok.

2012. jún. 9. 20:18
 1/7 anonim válasza:
Sajnos az étkezés is szerves része a dolognak. Én is mindennap futok (min 10 km-ert, vagy bicklizek hegymenetben 2-3 órákat) de ha úgy eszek ahogy csak jólesik, és amit jólesik, akkor én még hízni is tudok...:(
2012. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem szoktam mindent összevissza enni. már szinte minden általam szeretett kajáról leszoktam pl: chips,csoki,süti,fagyi stb...

és egy nap 4szer eszem általában :) már három kilótól sikerült megszabadulni aminek nagyon örülök :D most 67 kg vagyok.

2012. jún. 9. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratula ,de remélem érted hogy megválaszolhatatlan a kérdésed. Ha minden adatodat és az étrendedet tudnánk akkor is csak annyit tudnánk mondani hogy jó lesz ez valószínűleg tovább fogysz majd. vagy annyit hogy nem jó így meg fog állni a fogyás.
2012. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Miért 2 hónap alatt leadni? Amúgy pedig sikerülhet, de ne adj le túl sokat kevés idő alatt, mert az a bőröd szépségének is árthat.
2012. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert új iskolába megyek szeptembertől és ott már jó formában,megújult külsővel szeretnék mutatkozni
2012. jún. 13. 13:26
 6/7 anonim válasza:
egyél úgy ahogy Réka ajánlja.. update dolgok stb. vagy ha annyi pénzt nem akarsz eltölteni akkor csak a lisztet, tészta legyen update.. és ne egyél fehér kenyeret..csak barna kenyeret.. remélem tudtam segíteni.. és sportolj rendszeresen mellette.. a kettő nagyon hasznos együtt.. :)
2012. jún. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2012. jún. 17. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!