Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Evvel le lehet fogyni két hónap alatt 8-10 kilót?

Futni járok egy héten háromszor ( vagy ahogy engedi az időm ) és a többi napon "Rubint Réka-Napi 20 perc önmagadért" című dvd-re tornázok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyókúra, két hónap alatt, Rubint Réka

2012. jún. 9. 20:18  Privát üzenet  

A válaszok
Sajnos az étkezés is szerves része a dolognak. Én is mindennap futok (min 10 km-ert, vagy bicklizek hegymenetben 2-3 órákat) de ha úgy eszek ahogy csak jólesik, és amit jólesik, akkor én még hízni is tudok...:(

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2012. jún. 9. 20:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem szoktam mindent összevissza enni. már szinte minden általam szeretett kajáról leszoktam pl: chips,csoki,süti,fagyi stb...

és egy nap 4szer eszem általában :) már három kilótól sikerült megszabadulni aminek nagyon örülök :D most 67 kg vagyok.

# 2/7Időpont 2012. jún. 9. 20:35 Privát üzenet
Gratula ,de remélem érted hogy megválaszolhatatlan a kérdésed. Ha minden adatodat és az étrendedet tudnánk akkor is csak annyit tudnánk mondani hogy jó lesz ez valószínűleg tovább fogysz majd. vagy annyit hogy nem jó így meg fog állni a fogyás.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2012. jún. 9. 21:20 Privát üzenet
Miért 2 hónap alatt leadni? Amúgy pedig sikerülhet, de ne adj le túl sokat kevés idő alatt, mert az a bőröd szépségének is árthat.

# 4/7Időpont 2012. jún. 12. 19:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mert új iskolába megyek szeptembertől és ott már jó formában,megújult külsővel szeretnék mutatkozni

# 5/7Időpont 2012. jún. 13. 13:26 Privát üzenet
egyél úgy ahogy Réka ajánlja.. update dolgok stb. vagy ha annyi pénzt nem akarsz eltölteni akkor csak a lisztet, tészta legyen update.. és ne egyél fehér kenyeret..csak barna kenyeret.. remélem tudtam segíteni.. és sportolj rendszeresen mellette.. a kettő nagyon hasznos együtt.. :)

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2012. jún. 16. 01:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek :)

# 7/7Időpont 2012. jún. 17. 12:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
'4 éves fiú vagyok. Szeretnék fogyni, hogytudnék? (lent)
Milyen módszerrel lehetne 1 hónap alatt a legtöbbet fogyni?
10 hónap alatt mennyit lehet fogyni?
2 hónap alatt szeretnék lefogyni, Minden nap futok, igyekszem rendzseresen étkezni, konkrétan reggel egy szendvics, délben saláta, este meg valami leves. Én inkább le szeretnék...
Sok zöldséggel és gyümölccsel mennyit lehet fogyni 1 hónap altt?
115kgos ember három honap alatt mennyit bir fogyni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!