Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » '4 éves fiú vagyok. Szeretnék...

'4 éves fiú vagyok. Szeretnék fogyni, hogytudnék? (lent)

Figyelt kérdés
14 fiú vagyok 175 cm, 87 kg Hasból szeretnék fogyni. Mit ajánlatok?:D 1 hónap alat menyit tudok és hogyan?:)

2012. jún. 9. 12:42
 1/4 anonim válasza:
sportot tudom ajánlani ilyen korban, meg diétát, kerüld az édességeket, zsíros ételeket stb. inkább salátaszerű dolgokat egyél, és ha valami édesre vágysz akkor valami gyümölcsöt egyél. ha meg megkívánsz valami üdítőt akkor gyümölcslé, vagy limonádé, lehetőleg minél kevesebb cukorral.
2012. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a háziorvosoddal kéne ezt megbeszélnetek. Ő adna tanácsokat.Közel 90 kilónál már nem igazán kéne futni mert nagyon megterheli az izületeidet.
2012. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
te vagy az Bálint?XDDDDDDD
2012. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem semmi önkritikád van, annyira azért nem lehetsz kövér, hogy 14 fiú vagy :DDD Háziorvos vagy iskolai védőnő még nem javasolt semmit? Ne itt a neten tájékozódj, mert itt akárki írhat mindenféle hülyeséget, amit ha elkezdesz csinálni, káros is lehet az egészségedre! Menj orvoshoz, ő majd segít összeállítani egy étrendet és valami sportot is javasol.
2012. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!