Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a teendő ha 175cm vagyok...

Mi a teendő ha 175cm vagyok és kb 85-80kg?

Figyelt kérdés
14 éves leszek..Ls 175cm vagyok és 85-90kg...De a testalkatom teljesen átlagos...Ilyenkor mi a teendő kérlek titeket mondjatok néhány hasznos példát...:)
2012. jún. 10. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ez izom rajtad akkor semmit, ugyanis NEM a súly számit, hanem a kinézet. Ugyanis egy zsiros valaki könnyebb lehet, mint egy ugyanolyna magas, de izmos ember.

A korodban fogyókúrázni tilos, mert a fejlödésben lévö szervezetnek nagy károkat okoz, ha nem kapja meg a szükséges tápanyagokat, a fogyókúráknál meg mindig hiányzik valami fontos dolog.

Ha nem akarsz elhizni, akkor kezdj el sportolni, illetve ha más sportolsz, akkor figyelj, hogy ne csökkents a mozgást.

2012. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval nem vagy kövér? Akkor izmos vagy?
2012. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se kövér,se izmos...Átlagos a testalkatom ami azt jelenti hogy nincs nagy hasam stb...Csak a súlyommal van egy kis probléma....
2012. jún. 10. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
kép?
2012. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Enyhe súly felesleg van rajtad. Sportolj sokat és késő este ne edd tele magad. A te korodban még nem tesz jót a diéta úgyhogy azt felejtsd el. A drasztikus diétákat nem ajánlom később sem de 18 alatt végképp nem. Megoldás: sport sport sport
2012. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a gyorsan felszívódó ch-okat.

Cukor liszt kizárva,a sport önmagában nem ér semmit ha mellette rosszul táplálkozol.Nem vicc ha ennyi idősen ilyen sok kg vagy.A férjem 176 cm 80 kiló,én 171 cm és 58 kiló.mi vagyunk sztem átlagos testalkatúak...

2012. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vastagabb az átlagosnál a csontom...Azt mondtja mindenki hogy azért vagyok ennyi kg...
2012. jún. 11. 13:24
 8/8 zusomJe válasza:
cartman is azt mondja h vastag csontú... mozogj, az a tuti!
2012. jún. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!