Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor ehetek mákos gubát?

Mikor ehetek mákos gubát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát,én mikor csináltam ezt a diétát,fehérjenapon ettem! A következőképp elkészítve :


A kiflit,betudtam a szelet kenyér helyett, tehát egy kifli felkarikázva, mehet rá a tej.De a mák igazából,nem erre a napravaló,de én ritkán azzal ettem,inkább csináld azt hogy, tejből,édesítőszerből,és(csoki,vanília,tejszín,eper,puncs,akármelyik)pudingporból csinálsz pudingot. és ezt öntöd a kiflikarikák tetejére :) ÉSSS? nolám, fogytam 18 kilót! Nem kell olyan komolyan venni,mint ahogy azt egyesek csinálják. De diéta után vigyázni ám:P

Sok sikert

2009. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:) mióta csinálod?
2009. júl. 3. 20:43
 3/3 anonim válasza:

azt nem értem, hogyha ti valóban diétáztok akkor miért nem bírjátok ki mákosguba nélkül? szerintem arról le lehet mondani egy kis súéyveszteség reményében.. (nem szemétkedni akarok, de szerintem meg lehet állni)

amúgy ismerősöm is 90 napost csinál és fehérjanapon ette ő is azt hiszem.. tőle is megkérdeztem, hogy minek és azt mondta, hogy nem hízol tőle ha megfelelő napon eszed.. érdekes :)

2009. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!