Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A torta milyen lehet? Akármilyen?

A torta milyen lehet? Akármilyen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Végülis akármilyen lehet, de azért lehetőleg a nagyon tejszíneseket kerüld.
2008. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jó ,mert úgy is útálom a tejszínt
2008. máj. 6. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, lehet lemaradtam az előzményekről.

Hogy jön ide (fogyókúra) torta?

Senki ne gondolja, hogy van fogyókúrás torta, még a cukormentes is rettenetesen hízlal a magas zsírtartalom miatt.

2008. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolónak: bizony, lemaradtál, úgy tűnik, nem ismered a 90 napos diétát, akkor viszont nem értem, mit okoskodsz! Ebben a diétában ugyanis minden 4. nap lehet enni egy kis sütit.
2008. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

4 naponta torta? Te sikhülye vagy? (az)

Ismerem a 90 naposat, jókat szoktam röhögni a sok agyatlanon, akik itt sírnak, hogy 2 kiló "fogyás" után visszahíznak 6-ot. :-D

Azért szóltam, mert sejtettem, hogy valami iszonyat baromságról van szó, és én sportolóként valamivel többet értek a táplálkozás- tudományhoz, mint Ti.

Persze aki gyenge akaratú, és édességimádó, az képes bemesélni magának, hogy 4 naponta tortát kell ennie, ezért nem kell ám hinni nekem.

Nekem úgysincsenek súlyproblémáim, igaz tortát sem ennék semmi pénzért.

2008. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az elözö válaszolonak üzenem: hogy lehet akármi és akárki ez a fogyokúra így ahogy van nagyon sok mbernek bevált köztük nekem is süti evéssel együtt ha nem tetszik ez a fajta módszer keres másikat.
2008. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!