Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon vacsira...

Szénhidrát napon vacsira torta helyett lehet péksütit enni?

Figyelt kérdés
Pl. Kakaóscsigát, gondolom sajtos péksütit nem :(
2008. jún. 5. 11:57
 1/5 anonim válasza:
88%
Én ugy tudom,hogy lehet.Én is péksütit ettem.Végülis az is szénhirdrát mivel tésztából,meg cukorból áll.Mondjuk szerintem a turós batyu nem a legjobb választás mert abba,ha minden igaz(bár ezt manapság már nem lehet tudni) tejféle is van benne.
2008. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Vacsorára szénhidrátot enni, hát ne is haragudjatok, de ekkora baromságot rég hallottam. Főleg finomított szénhidrát és cukor, meg növényi zsiradék keverékét?

Ez a legnagyobb butaság amit egy fogyókúrázó elkövet. Komolyan mondom, ennél még az is jobb, ha szalonnát eszel kenyér nélkül.

Kicsit gondolkodjatok már, rosz úton jártok.

2008. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hgy lehet, meg szárított teveszart is lehet enni meg egyél csipszet is azis szénhidrát:D éééédes istenem ennyi beteg embert:D:D::D
2008. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha elolvasnátok hogy hova írtok!!!!! Ezt az utolsó 2 hozzászólóhoz írom!!!!!! Ez 90 napos diéta!!!! Gondoljátok ha nem csinálnám ezta diétát, akkor ennék vacsorára szénhidrátot??????? Egyépként nem szokásom vacsira szénhidrátos kaját enni, nem is szoktam, de a diéta ezen napján meg van engedve!!!!!! Egyátalán ismeritek ezt a diétát?????? mert akkor nem így gondolkodnátok.És különben is minek írtok ide????? Csak az írjon aki csinálta már ezt a diétát vagy vannak tapasztalalati. Ennyit az UTOLSÓ 2 HOZZÁSZÓLÓHOZ!!!!!!!!4
2008. jún. 21. 08:34
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én is úgy tudom, hogy lehet enni. Sós sütit is elvileg, csak ne legyen sajtos. (Én legalábbis ettem egyszer Fornettit este)
2008. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!