Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon milyen...

Szénhidrát napon milyen korlátokat érdemes felállítani, h azért ne szaladjon el velük a ló!?!? Sántít nekem ez a süti-torta evés.

Figyelt kérdés
Mit érdemes reggelire,ill. vacsorára,és étkezések között?
2010. jún. 16. 07:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
51%
azért sántít, mert a 920 napos egy blődség, keress egy normálisabb diétát és kezdj sportolni valamit ;)
2010. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
34%
Ez az egész "fogyókúra" sántít:)
2010. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Minden reggel sporttal indítok,ezért kelek fél hatkor,idáig ez nekem nagyon bejött...sztem azok írnak ilyen hülye válaszokat,akiknek nincs kitartásuk,h végigcsinálják.Gyenge jellemek,és másokat akarnak arc- és névtelenül megingatni.Nem fog menni.Volt egy kérdésem és továbbra is választ várok rá.Lelki nyomorékok kíméljenek.

Ja,ha nem hiszel benne,akkor miért olvasgatod a gyak.kér.-nek ezt a kategóriáját.Én nem hiszek a fogyi tablettákben,ergo nem is megyek oda,és nem is fikázom azt aki ott tesz fel kérdést.Húzzál te is a "hogyan nőljünk fel témakörbe"!!!Puszi,és szép napot! :)

2010. jún. 16. 11:15
 4/38 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
0%

Attól még blődség.

A SZÉNHIDRÁT napon miért nem ehetsz gyümölcsöt? Mi is van benne: gyümölcscukor (ami szénhidrát), rostok (ami keményítő, vagyis szénhidrát) meg víz.

Ehhez elég lenne elolvasni az általános iskolai kémia könyvet.

De ahogy elnézem, már neked is sántít a dolog. Az akaraterő szép dolog, de ha rossz felé mész, akkor csak még messzebb leszel a céljaidtól.

2010. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
0%

2.vagyok!Egek már megint egy hülye okoskodik.Szerinted milyen fogyókúra az,ahol tömheted a cukrot a pofádba?:O Istenem...Mi jó szívűen megvédenék hogy hülyeséget ne

csinálj...erre bunkó,alpári,idióta oldaladat mutatva osztod az észt.Engem nem érdekel innentől ha lefolysz a székről,zabáljad a cukrot aztán ha elzsírosodik a szíved gondolj rám kicsim...

Egyébként kösz,de nekem nincs túlsúlyom,okosan étkezem.......mert van hozzá annyi eszem.....................lehet erre gyúrj rá,ne a szádra.

Egyébként ha értelmeset kérdeznél,válaszolnánk.

2010. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Már ott elkezdtem röhögni,h jószívűen...egyem a szívedet!!! :)...az mi is?Fehérje? :) :) :)akkor holnap várlak :)...
2010. jún. 17. 06:31
 7/38 A kérdező kommentje:
Ja!És még mindig azokat a dolgokat olvasgatod,amik nem érdekelnek,és még mindig válaszolsz!!!...csakhogy képben legyél!!!...ráadásul akkor, amikor mi "hülyék" pihentetjük a szervezetünket holnapra,és nem a gép előtt punnyadunk!...és mi,"hülyék" nem veszünk fel kettős reget,csakhogy alátámasszuk saját magunkat!Nézd már meg légyszi a válaszok időpontját,én nem hiszek a véletlenekben!Nálad max az lehet a sport,h fejben versenyezteted a 2 reged,h melyik válaszoljon előbb.Okoska... :) :) :)Ja,(csakmert tudom,h érdekel)vége a szénhidrát napnak,és tök jól sikerült,köszi a jószívű aggódást!És már úgy ülök itt,h letekertem az adagomat!Gondolomh te most fordulsz a másik oldaladra.Ha egyáltalán nem a gépnél ülve aludtál el!
2010. jún. 17. 06:41
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
Juj,ezen jót nevettem :) Még nyomozó is vagy.Nem,nem én vagyok mindkét válaszoló :) (Bár ha én lennék se vallanám be..:))Egyébként csak hogy megnyugodjon a kis lelked,a páromat szoktam megvárni amíg haza esik a munkából:)Tudod...szerelem :)Máskülönben meg lehet hamarabb keltem mint Te csak nem vagyok olyan szánalmas,hogy egyből ide jövök ahogy kinyitottam a szemem.És igen,azért jöttem vissza a topikba,hogy megnézzem válaszoltál-e:) Mert imádom amikor már kora reggel felidegesítem az ilyen buta embereket :)Én is sportolok mindennap és nem vagyok kövér,mert odafigyelek magamra és így nem kell diétáznom se...látod?Ki is a hülye?Más téma:Én tényleg segíteni akartam,sajnos van tudomásom a 90 napos "jótékony" hatásairól.De hidd el nekem tényleg mindegy mostmár,hogy megtudtam milyen kis "aranyos" vagy.Nem érdekel.Csak én a helyedben utána olvasnék egy kicsit.Mert ez a diéta már ott megbukott,hogy az anyagokat nem lehet szétválasztani.Ehhez csak egy kis kémia kell.
2010. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Jaj,már úgy vártalak,dolgozni kellene,de nem bírom kivárni a holnap reggelt,válaszolnom kell!!!Tudom,én kis mohó,így nem lehet lefogyni! :) :) :)

Na vegyük szépen sorjában,még ha kicsit el is térünk a tárgytól.

Szerelem az,ha megvárod éjjel a párod,h aztán együtt üljetek a gép elé és válaszoljatok a gyak.kér-en olyanokra amik nem is érdekelnek.Aha!Ezt nem tudtam. Hiába én vagyok a hülye és nem te!Mi mindenesetre másképp csináljuk... :P

Vannak tapasztalataid,amik aztán érvényesek lesznek ám mindenkire!Hűha, ezt sem tudtam,dehát ki a hülye...én. :)

Még be is vallod,h azért vagy itt,hogy idegesíts másokat?És elvárod,h komolyan vegyenek?Hát bocs...nem fog menni,pedig akarom,nagyon! :)

Ja ha már kéretlenül leírtad,ha hogy nézel ki akkor ezt kapd ki.169cm/54kg vagyok. 93/60/89 méretekkel,36-os konfekciómérettel.Egy bajom van,sürgőségi császárral szültem (ha tudod,h ez vágásilag mivel jár),és 29 évesen nagyon zavar,ha nem tudok a hasizmommal mit kezdeni,mert hiába gyúrom ki felül,alul ugyanúgy petyhüdt maradt.Valószínűleg te kibékülnél vele,mert elég felszínes vagy hozzá,de nekem magasak az elvárásaim,úgy magammal,mint másokkal.

És még mielőtt azt hiszed,h felidegesítettél,jó ha tudod,kevés vagy te ahhoz!Ne írj!Akkor leszek igazán morcos! :D Szép napot "kicsim"...

2010. jún. 17. 09:41
 10/38 anonim ***** válasza:
0%

:) Azt írtam megvártam a párom...tehát addig amíg várom elütöm az időmet :) Nagyon nehéz ezt felfogni :)

Tudod én is írhatok akármit a méreteimről,ennyire madárnak ne nézz.Mondtam már,hogy Én vagyok a Rubint Réka?:D

Te magad mutatod,hogy mennyire buta vagy :D Istenem :D Hiszen ezzel a fogyókúrával a büdös életben nem fogod ezt elérni.Komolyan.

Egyébként nem azért járok fel,hogy idegesítsek mindenkit.Csak az olyan értetleneket,mint Te.:) Bocsiii:)

2010. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!