Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jól döntök vagy folytassam...

Jól döntök vagy folytassam tovább a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés

július 2.-án kezdtem a diétát. Fogytam tőle igen, de ez csak a koplalás miatt. Már nemis mensturálok miatta.

ugy döntöttem még várok július végéig hátha fogyok még, de ha nem fogok fogyni akkor befejezem mert tönkretesz a diéta, már énis belátom. a diéta mellett mindennap futottam, haspréseztem.Ma pedig elkezdtem Norbi tornázni és holnaptól Rubint Réka Add önmagad dvd-re fogok tornázni. Az lenne augusztustól a cél hogy lefogyjak egészségesen még 5 kilót. Ugyhogy 5 x ennék egy nap keveset

tízórai uzsonna lenne zöldség , reggeli maradna gyümölcs ebéd az amit anyum főz , ( kevesebb) vacsorám pedig valami lightos pl, virsli vagy tojás. ( nincs sok pénzünk kajára)

emelett folytatnám a mindennapos 2km futást, Norbi tonát és Rubint Rékát is.


Melyik a jobb választás szerintetek, és hogy melyik módszerrel fogynék le, csinosodnék szeptemberig???

14/L 175 cm/ 69kg és még azt irjátok le h milenne nekem az ideális testsúly. Amugy a hasamon van a több felesleg.


köszönöm a válaszokat :))


2012. júl. 17. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mióta menstruálsz ? nem lehet h azért maradt ki mert még nem állt be rendesen?
2012. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A 90 napos elmebaj látod milyen károkat okozhat? Nem koplalni kell hanem alapjában véve egészségesen kajálni, de az új "terved" is koplalás, semmi szénhidrát szinte, reggelire mehetne zabpehely, ebédre minőségi ch(pl rizs(olcsó is nagyon) fehérjének meg húsok,tojás a virsli árából lehet ugyan annyi csirkemellet is venni...kbb kg ra lebontva ugyan annyi az ára csak a virsli egy hulladék..nem kell minden nap futni mert túledzed magadat, minimum heti 1 pihenő nap! kell.
2012. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem bejött a 90 napos diéta. Az elején én is észrevettem hogy hatással volt a ciklusomra, a diéta alatt állt be stabilan a ciklusom, és az ezzel kapcsolatos problémáim megszűntek (pl. izom, derékfájdalom). Szóval rám jó hatással volt.


Ennek ellenére, nem ajánlom egy 14 évesnek, hogy ilyen módon diétázzon. Szerintem egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, de ne diétázz. Inkább mozogj. Ráadásul a 175 cm magassághoz a 69 kg nem túl sok. Rendszeres mozgással ha leadsz 4-5 kg-ot az ideális szerintem. Ha úgy nem tetszel magadnak, akkor többet is fogyhatsz, edzéssel. De vigyázz ne vidd túlzásba!


Ha nem megy a fogyás mozgással, azt javasolom hogy soha ne zabálj csipszet (sem más agyonsózott nasit, mert ez felborítja az ember vízháztartását) és a kóla, fanta, stb. cukros üdítő is tilos. Ha lehet a teát is cukor nélkül idd. Ha eddig éltél ezekkel, akkor garantáltan lemegy pár kg amikor leteszed. És nem fog hiányozni egyik sem, hidd el.


24 éves lány

2012. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
jól
2012. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A tested még fejlődik,ezért ajánlatos fogyókúrázni. Mozgás és egészséges táplálkozás ajánlott,de éheztetni egy fejlődésben lévő szervezetet nem szabad. A melleid is nőnek még,a nőiességed most alakul ki, ha drasztikus diétába kezdesz az nem tesz jót neked.
2012. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Bocsi,NEM AJÁNLATOS fogyózni. Előző
2012. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
El se kellett volna kezdened a 90 napos gyökérséget. Úgy működésképtelen, ahogy van.
2012. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7, Te ugye nem próbáltad?
2012. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, mert nincs rá szükség, sportolok minden nap.
2012. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na az nagyon helyes, ha nincs szükséged rá. Viszont ha nem próbáltad, akkor nem kéne véleményt nyílvánítani. Mert őszintén szólva nincs honnan tudjad, hogy milyen érzés, hogy mekkora erőfeszítés, és hogy mennyire eredményes.
2012. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!