Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nektek bejött a 90 napos diéta?

Nektek bejött a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Keményítő = szénhidrát

Gyüm.cukor = szénhidrát


90 napos = 3 nap szénhidrát, 1 nap fehérje


Fogyás = zsír- és szénhidrátcsökkentés


Mitől működne?

2012. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Senkinek nem működik, de írd be gugliba hogy 90 napos elmebaj, kidob egy bodybuilderes linket hogy miért is nem jó..
2012. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Nekünk működött.

Előnye, hogy nem kell koplalni. Az is igen jó hatással bír, hogy délig csak gyümölcsöt kell enni.

Hátránya, hogy családon belül, ha valaki egyedül szeretne diétázni, akkor neki külön kell főzni, vásárolni.

2012. júl. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Igen. 67 kg-ról 59-re fogytam le. Víznapokat nem tartottam. Ja, és azóta (4 éve) is tartom a súlyom, pedig már szültem is közben.
2012. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
A szervezetednek minden nap mindenfajta táplálékra szüksége van a normális működéshez. Ha bármelyiket megvonod magadtól hiánybetegségek alakulnak ki a szervezetedben, ráadásul az izmaidat teszed tönkre ezekkel a megvonásos diétákkal. Ha zsírt szeretnél égetni ahhoz oxigén kell, gyors sétálj napi 1-1,5 órát /a futás ha kezdő vagy nagyon kifullaszt és megint nem jut elég oxigén a szervezetedbe az égéshez/ ez a "módszer" garantált, hosszútávon működik és egészségesebb is leszel :). Mindenki eldöntheti természetesen hogy melyiket válassza, de sajnos láttam már kidőlni emberkéket az esztelen fogyókúráktól és az orvosok már nem minden esetben tudnak majd segíteni :(.
2012. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Nekem működött. 68 kg-ról 54-re fogytam, és csak a víznapokon (2/90) vesztem éhen, illetve a gyümölcs napok sem voltak annyira könnyűek, de tudtam hogy utána következik a husi-nap. Lassan 3 hónapja befejeztem, nem híztam vissza semmit, az igaz hogy azóta sem eszem lisztet csak 1-1 főzelék vagy panírozott valami erejéig ritkán.


Nekem bejött ez a diéta, nem csak azért mert működött hanem másért is. Rájöttem, hogy nem törvényszerűség minden evés után azt érezni hogy kipukkan a hasam. Rájöttem hogy szeretem a salátát, ami ráadásul nagyon egészséges is. Annyit eszek amennyit birok belőle mégsem lesz teltségérzetem. Mindenkinek ajánlom emiatt a diétát!

2012. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
szintén a 6. hozzászóló vagyok, azt még hozzátenném, hogy a diéta mellett nem sportoltam, nem mozogtam.
2012. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, büszke lehetsz magadra, hogy nem sportoltál :D
2012. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron végigcsináltam a 90 napost,és 102 kg-ról 92-re fogytam le sport nélkül :) aztán most nyár elejéig ettem rendesen,túl rendesen is,mert szinte minden nap ettem valami édességet,szörnyű édes szájú vagyok :S ehhez képest "csak" 93,5-re híztam vissza...most nyár elején megint belekezdtem,és jelenleg 84,5 kg vagyok a 172 cm-emhez,ami még mindig nagyon sok.A végső cél a 68 kg,de most nyáron jó lenne 80 kg alá kerülni,most elkezdtem tornázni is (Norbi tréning) úgyhogy reménykedem...ráérek,nem akarok túl gyorsan fogyni,de most eldöntöttem,hogy iskola idő alatt sem fogok péksüteményeken élni,hátha akkor előbb-utóbb sikerülni fog :)


16/L

2012. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 csipkerózsika ***** válasza:
88%

Nekem is bejött. 8 évvel ezelőtt fogytam vele 20 kilót, amit 6 évig simán tartottam is. Fogamzásgátló miatt újra ugyanúgy felhíztam, így most megint csinálom, 10 kilót adtam le egy hónap alatt eddig.

Az hogy minden nap minden tápanyagra szükségünk van, szerintem nem teljesen így van. Hosszú távon törekszik a szervezet az egyensúlyra, ezért kívánunk meg mindig más ételt. Senki sem eszik minden egyes napon mindegyik fajta tápanyagot, legalábbis nem nagyon ismerek olyanokat, akik minden áldott nap esznek húst is, gyümölcsöt is, főzeléket/zöldséget is, meg még némi péksüteményt és édességet is lecsúsztatnak... 4 nap alatt nem alakul ki semmilyen hiány, ahhoz tartósabban fennálló megvonás kéne.

Amúgy tény, hogy a gyümölcs és zöldség is keményítő, illetve cukortartalmú, de általában nem ettől szoktak elhízni az emberek és ezek tele vannak vitaminnal, ásványi anyaggal... Ha innen nézzük, akkor kevésbé hasznos, vagy szükségtelen cukrot, szénhidrátot kevesebb (a reggeli gyümölcsöt levonva) mint egynegyed részben tartalmaz a diéta.

2012. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!