Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90napos diétát 4 napja kezdtem...

90napos diétát 4 napja kezdtem és azt javasolták h szedjem mellé a káposzta leves kapszulát ez nem sok 1 kicsit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 23:59
1 2 3
 11/21 potyike válasza:
0%
egyébként elhatároztam,hogy holnaputántól elsejétől ugyanúgy csak naponta 2-szer eszem,de csak fele mennyiséget,közben pedig gyümölcsöt fogok enni,nem tudom mennyit.Elhatároztam azt is,hogy reggel,délben és este csinálok 15 fekvőtámaszt.Biztosan elhagyom a pocakomat.Mindez csak akarat kérdése és megcsinálom,megcsinálom,megcsinálom!!!!
2012. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

a diétákhoz hozzáfűznivaló:

- a szervezet tápanyaghiányos állapotába hozásával minden tápanyagot megragad, az agyi aktivitás negyedére csökken, a vízellátást (amennyiben nincs meg a napi 1l víz -minimum-) a gyomorra és a belső szervekre koncentrálja, az izmokat végszükség esetén leépíti.


Felejts el minden diétát. PONT, ENNYI VÉGE. a diéta semmire sem jó, az átverésen kívül.

Bár, nem minden reklám hülyeség. Az m1-en van egy ilyen, amit kiváltképp igaznak tartok: SPORTOLJ HETENTE LEGALÁBB 3SZOR!!!!!

Ja és azt se felejtsd el hogy attól hogy soványabb leszel boldogabb még nem.

2012. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Visszább olvastam a negatív kalóriás Ananászt.

Ez oltári nagy baromság.

Ha be vagy zárva egy házba és csak ananászt ehetsz, hamarabb éhenhalsz, mintha nem ennél semmit ?

Nem kell káposztaleves kapszula, ne foglalkozz azzal, hogy 6 után nem kell enni.

Csináld rendesen a 90 napos diétát. nekem nem volt akaraterőm végigcsinálni, de 2 hónap alatt fogytam 11 kilót.

ha végig csináltad, minden reggel csak gyümölcsöt egyél egy darabig és ne egyél 6 után, hogy ne jöjjön létre a jojo efektus. ismerősöm végigcsinálta és amint vége lett és meg volt elégedve az alakjával, utána evett mindent össze, és jóval több plusz került fel rá, mint előtte.

2012. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Smartguy86 ***** válasza:

#11 - Napi 45 fekvőtámasz lópikula. Az semmi. Eleve erőnléti edzés, nem pedig aerob. Inkább sétálj minden nap 1 órát legalább és mellette hagyd el a tésztát, a fehérkenyeret, a cukros dolgokat, az alkoholt, a cigit és a gyorskaját. Ha ezt az életmódot elsajátítod, akkor garantáltan le fogsz fogyni és úgy is maradsz. Pont. Mellette persze erősíthetsz is tornával, az csak előnyödre válik, ha felszedsz egy kis izmot.


Csodák nincsenek! Kitartás viszont van!

2012. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Anele válasza:
Ha rendesen, betartva diétázol akk. nincs szükséged káposzta leves kapszulára. Am. ha mellé még mozogsz is - pl.naponta csinálsz 50 felülést - akk. az még rá is segít a fogyásra. :)
2012. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 AttiM válasza:
0%

Én többször is megcsináltam a 90 napos diétát, és jó tapasztalataim vannak vele. Annyit fogytam, amennyit reméltem, és nem is jött vissza a súly. De hadd egészítsem ki néhány dologgal:

- nagyon fontos a kaja MENNYISÉGE. Ha az ember zabál, akkor hízni fog (/nem fog fogyni), bármit is eszik (pl. gyümölcsből is). Tehát meg kell próbálni a megszokottnál kevesebbet enni. 1 (max. 2) hét alatt hozzászűkül a gyomor, és utána már ugyanúgy jelentkezik a jóllakottság-érzés, mint korábban a dupla-tripla mennyiségnél.

- MOZOGNI KELL! Mégpedig intenzíven és rendszeresen. A szervezet baromi gazdaságosan dolgozza fel a bevitt kalóriákat. Tényleg igaz a reklám: heti min. 3x és alkalmanként min. 1 óra intenzív mozgás már hatásos. A legjobb a futás (akinek a térde nem bírja, próbálja ki az elliptikus trénert), azután az úszás. De pl. a kerékpározás azonos idő alatt már sokkal kevesebbet éget el, abból inkább 2 óra lenne ajánlatos.

Intenzív=komolyan leizzadj, elfáradj! Ez persze csak fokozatosan megy: először lehet, hogy csak 10 percet bírsz, utána meg akarsz halni. Pihenj kicsit és folytasd! Próbáld meg végigcsinálni az 1 órát, pihenésekkel. Minden újabb alkalommal próbálj kicsit többet bírni a pihenések között. Meglásd: 1-2 hónap után képes leszel végigfutni fél órát megállás nélkül! És aki ide eljutott, az már gyakorlatilag bármennyit képes, akár az 1 órát is (vagy akár kettőt!)!

- és végül: NE HAGYD ABBA! Váljon életmóddá az, hogy alapvetően keveset eszel (persze, 1-1 ünnepi alkalommal belefér egy nagy zabálás is! :-), viszont min. heti 3x1 órát intenzíven sportolsz. Ha így teszel, nem fognak visszajönni a kilók, fitt és csinos leszel.

2012. aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 AttiM válasza:
Ja, bocs, erre nem válaszoltam: a káposztalevest jónak tartom, mert: folyadék, kevés kalória, és elveszi az éhségérzetet. Abban nem hiszek, hogy ezen túlmenően kifejezetten fogyasztana is (negatív kalória meg ilyenek). De a kapszula ezekből semmit nem nyújt, szerintem minimum haszontalan (esetleg még káros is lehet), pénzkidobás.
2012. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem sok,mert a káposztaleves kapszula annyi mint semmi.Tehát teljesen felesleges kiadnod érte pénzt.
2012. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat meritettem belőle elég sok jokat. Nos én 3 hete csinálom a 90napos diétát és ment le 5kg amivel meg vagyok elégedve.a kapszulát kipróbáltam de semmi haszna igy tehát tanultam az esetből h felesleges volt megvennem.A mozgás még elég nehézkes mivel gerinc műtött vagyok, csak az előirt tornát csinálhatom egyenlőre orvos szerint.
2012. aug. 14. 16:30
 20/21 anonim válasza:
0%

Na jó. Elolvastam pár kommentet, de semmit nem

találtam ami a hasznodra válna. Rajtam is

voltak plussz kilók aztán szépen ledolgoztam. :D persze nem edzéssel, mert ahhoz lusta vagyok :$

Irattam személyedzővel egy diétát, ami egy új program alapján készült vagy mi. :) A lényeg: nappal koplalsz

2012. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!