Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hússal és zöldségekkel lehet...

Hússal és zöldségekkel lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Ha ma csak húst ettem zöldséggel akkor az jó vagy nem jó? Szóval elhatároztuk a családdal hogy egészségesen élünk és egész nap húst eszünk zöldségekkel meg persze gyümölcsöt. Tudom hogy rá lehet unni meg nem szabad mindig ugyanazt enni de amúgy a módszer jó ha fogyni akarunk? Leírom az étrendemet.

Reggeli: 1 szelet abonett, kevés rántotta, uborka, paprika,retek,gomba, 1 alma

Tízórai: 1 alma

Ebéd: hekk, zöldségek (saláta, paprika, paradicsom, uborka) közepes gyümölcssaláta

Uzsi: délután programom volt és nem fért bele

Vacsi: sült pangasius zöldségekkel

Leírnátok a véleményeteket?


2011. aug. 22. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az étrend oké, de legközelebb a délutáni programhoz, vigyél magaddal egy almát ;D
2011. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és persze mozogni is szoktam mára 60 perc tornát tervezek
2011. aug. 22. 17:53
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen első válaszoló :) persze máskor szoktam uzsonnázni de most kivételesen rohantam :)
2011. aug. 22. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A hús, zöldség párosítás igen csak jó. A hús fehérje, a zöldség pedig könnyen lebontható, jó minőségű szénhidrát, úgy hogy jó. Legközelebb még rakhatsz hozzá egy kis rizst vagy valami hasonlót, legyen valami összetettebb szénhidrát is.
2011. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszönöm szépen :)
2011. aug. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!