Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Köszi D! Lehetséges a kajával...

Köszi D! Lehetséges a kajával van a gond:Reggeli:2 tojás zöldségekkel, v.1dl tejben zabkorpa, ebéd legtöbbször zöldségleves+ kicsi husi, vacsi:1 szelet tönkölykenyér sajt+ pulykamell. Este 2 narancs. Ez is sok lehet?

Figyelt kérdés

Igaz az édesség is bejön néha,de azt gondolom,hogy novemberben (rákgyanú miatt)csináltam két hét krumplidiétát.

Értsd CSAK KRUMPLI!!!Akkor lefogytam 1 Kg-ot,az visszajött duplán,azóta bármit teszek semmi nem megy le!Mit tegyek?


2011. márc. 15. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
nem hiszem h sok, inkább kevés szerintem. számítsd ki az alapanyagcsere- és a kalóriaszükségletet, és a kettő közé lődd be a napi kalóriabevitelt. ha túl keveset eszel, nagyon belassulhat az anyagcseréd, akkor meg senki se imádkozza le rólad azt a pár kg-t :S. hányszor jársz nagywc-re?
2011. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezzel a kajálással nem fogysz?pedig diétás nagyon
2011. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!