Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnék fogyni, tudnátok...

Szeretnék fogyni, tudnátok tanácsot adni? (többi lent)

Figyelt kérdés
168 cm vagyok és 68 kg. A nyár folyamán próbáltam lefogyni több hónapon át de nem igazán ment, ugyanis hormonzavarom van és gyógyszert is szednem kell rá. Emiatt szinte semmit nem fogytam, a kérdésem: Valaki tudna mondani egy olyan módszert mai neki bevált? Vagy valaki le tudott fogyni, pl. fogamzásgátló szedése közben? Pár hónapig szeretnék fogyózni, mivel most fogok érettségizni és inkább a tanulásra szeretnék koncentrálni.
2012. aug. 19. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:

és a pár hónap után mi lesz?

meg még a diéta sehol,de már ott a kifogás,hogy tanulás blablabla.

mintha tanulás mellé nem férne,be az evés,meg mondjuk napi fél óra ugrókötél.

pfff.

ne diétázz.

ha meg hízol a fog gátlótól,amit erősen kétlek,akkor kérj az orvostól másik fajtát.

2012. aug. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szoondiii ***** válasza:

paleolit táplálkozás. ezzel esélyed van a hormonrendszered normalizálni.


általánosságban ch szegény, tejmentes húsban és zsírokban, zöldségekben gazdag táplálkozás de nem csak Neked javasolt, hanem lényegében mindenkinek.

2012. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 23. 15:02
 4/5 Honorare válasza:
napi 4liter viz es szaraz kenyer.... talan hetvegente egy kis vajas kenyer.... es ne jarj Mcdonalds-ba malacka!....
2012. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Honorare! :)

Szerintem neked egyáltalán nincs jogod engem megítélni, amikor nem láttál még sosem élőben és nem tudod, hogy nézek ki. De elárulom neked, hogy nem vagyok kövér csak van egy kis feleslegem, de neked biztos egy deka felesleged sincs, és tökéletes a tested. Lemalackázol, miközben ha magadra néznél biztos találnál magadon hibát amibe én is beleköthetnék, de nem teszem, mert nem vagyok akkora gyökér, hogy egy olyan embert leírjak látatlanul akit nem ismerek. Még valami: nem járok a McDonald's-ba, hanem a gyógyszertől híztam és fogyni sem tudok tőle, de ha értelmezted volna a kérdést akkor erre rájöhettél volna magadtól is!

2012. szept. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!