Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 169cm és 73kg 14éves lány...

169cm és 73kg 14éves lány vagyok. Táncolok heti 2-szer 1 és fél órát és el is szoktam menni futni. Le szeretnék fogyni tudom hogy fejlődnie kell a szervezetnek meg minden. De jó lenne ha valaki segítene és adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Talan nem jo a hormonhaztartasod, csinalj verkepet.

2. Talan valamit nem tudsz emeszteni, es ha azt elhagyod, akkor nagyon gyorsan fogysz majd.

Figyeld, hogy miket nem szeretsz, és azokat hagyd el, kiserletkepp eloszor csak 1-2 napra. Én azt vettem eszre, hogy egyetlen napon, amelyiken nem eszem búzát, húst, olajat, cukrot és tejet, 2-3 kilo lemegy, és a hasambol a puffadas is! (Ezt nehez igy osszehozni, hogy akkor egyaltalan miket egyek, mert olaj es búza mondjuk egy zacskoslevesben es fozelekben is van, ezert 5letnek leirom a menüm: rozskenyér, szalonna, hagyma, fokhagyma, nyers zöldségek, sajtkrém, főtt tojás, kávé, étcsoki.)


Ugyanigy meg kéne talalni, Neked mi akadalyozza az emesztesedet - már ha egyáltalán van yilen.

2011. nov. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
úgy tarts kalóriadeficitet (ugye a fogyás alapja) hogy közben sok fehérjét, zöldet, vitaminokat eszel, és ne legyen nagy a kalória deficit sem. egy szóval semmi éhezés, viszont figyelj oda hogy amit eszel az tápláló legyen! nyilván az egyébként is sokszor egészségtelen tápanyag nélküli szemét kajákat mellőzni kell. cukros, fehér lisztes holmikat zárd ki, de legalábbis nagyon kevés ilyet egyél! kezdetnek..
2011. nov. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja, es keményítot se eszek!

(Krumplit, rizst, kukoricat nem!)

Tehat gabonabol csak rozsot!

2011. nov. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tehát eszel keményítőt.

egyél zabot is, valami fantasztikus! őmm.. nem kimondottan rossz ízű vízzel..

2011. nov. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"egyetlen napon, amelyiken nem eszem búzát, húst, olajat, cukrot és tejet, 2-3 kilo lemegy"

és ez az észrevétel mit jelent számodra? hogy ha nem eszel ételt (ezt most viccesen írom, komolyan ne vedd) akkor tömeget veszítesz? amúgy viccen kívül, ha nem eszünk nyilván ahogy leürül a bélcsatornánk úgy tömeget veszítünk.


olaj, zsír - makrotápanyag

hús - fehérje forrás, ami makrotápanyag

többi igazán korrekt. tej, cukor, búza stb. éhezőknek töltelék kaja.

2011. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"és ez az észrevétel mit jelent számodra? hogy ha nem eszel ételt (ezt most viccesen írom, komolyan ne vedd) akkor tömeget veszítesz? amúgy viccen kívül, ha nem eszünk nyilván ahogy leürül a bélcsatornánk úgy tömeget veszítünk. "


Szia,

1. soha nem veszitettem ugy tomeget, hogy kevesebbet ettem, vagy noveltem a mozgast.

2. egyaltaan nem jelent kevesebb evest, amit javaslok, hanem MÁST. Ha figyeled, ugy kezdodott, hogy jol beszalonnaztam kenyérrel...!


3. Azta felfedezest jelenti szamomra, hogy vannak dolgok, amiket nem tudok emeszteni, es ha azt elhagyom, akkor elkezd jol mukodni az anyagcserem, ami akadalyozva van, sőt mérgezve van, és egy grammot se adok le, ha mondjuk egy nap összesen egy kanal fozeleket eszem cska, de abban van olaj es búzaliszt.

2011. nov. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaigen, eszek, de a rozsban van a legkevesebb, e sugy latszik, ekkora csokkentes mar ilyen nagyon szamit, hogy a testsulyom 5%-a eltunik nehany ora alatt.
2011. nov. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! :)
2011. nov. 24. 06:40
 9/10 anonim ***** válasza:

"egyetlen napon, amelyiken nem eszem búzát, húst, olajat, cukrot és tejet, 2-3 kilo lemegy, és a hasambol a puffadas is! (Ezt nehez igy osszehozni, hogy akkor egyaltalan miket egyek, mert olaj es búza mondjuk egy zacskoslevesben es fozelekben is van, ezert 5letnek leirom a menüm: rozskenyér, szalonna, hagyma, fokhagyma, nyers zöldségek, sajtkrém, főtt tojás, kávé, étcsoki.) "

A rozskenyér ugyanolyan gabona, mint a buza, a szalonna szerintem hús, a sajtkrém tej, az étcsoki cukor, olaj helyett zsir van a szalonnában, tehát az egész értelmetlen, mindet eszel, amiröl azt hiszed, hogy nem.

2011. nov. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen, ez kissé áltudományos. amúgy az étcsokiban lehet kevés a cukor.


a másik, hogy a fogyást zsírban kéne mérni. és nyilvánvaló, hogy zsír, zsírszövet nem tűnik el/keletkezik kilós mennyiségekben 1-2-(6-10) napok alatt.

a másik, ha nem emésztünk valamit, tényleg nem emésztünk akkor abból pont nem nyerünk tápanyagokat és energiát, névleg éhen van a szervezet, akár koplal. így meg tápanyagok nélkül jöhetne az izomvesztés, zsír tartalékolás de nyilván fogyás is.

nagy tömeg ingadozás rövid idő alatt vagy a bélcsatorna ürüléséből származhat, vagy a vízháztartás változásából. nőknél nagy szerepe van a havi ciklusnak is.

2011. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!