Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni, szeretnék de nem...

Fogyni, szeretnék de nem megy. Beszéltem már dietatikusal, az adot egy diétát. és ellenőriz, mondta mozogjak és jó lesz. Már 1 hónapja csinálom a mozgást. Mivel a ditétát akkor kezdhetem el ha meg indul a fogyás kaphatok tanácsot?

Figyelt kérdés

Azt nem értem mit mozogjak?? ekkora testel.. séta nem izzaszt, biciglizést szégyenlem. futni, súlyzozni azt mondta a dietatikus ne, mivel izületeket tünkre teszi.:/

(180cm 154kg)


2012. máj. 1. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Sétálj sokat.
2012. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az erőltetett séta igenis izzaszt! Nekem ez a kedvenc mozgásformám, onnan tudom. De egyébként nem az a lényeg, hogy leizzadj, azt más együltő helyében is tudja csinálni. A lényeg, hogy mozogj. Van a Norbinak duci tréningje. Nagyon szuper, mert nincs benne ugra-bugra, nem megy tönkre a lábad.
2012. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, sétálj sokat. De ezt nem értem, hogy miért nem diétázhatsz? Van egy barátnőm, aki most 120 kiló, ő diétázik és mellette ezt a legmagic, vagy mi a nevét használja és elindultak a kilók nála lefelé. Vagy vegyél szobabiciklit, abból, ha jól tudom van olyan, ami 150 kiló teherbírású.
2012. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mivel nem az étkezésel van gondom, hanem legjobban azzal hogy a mozgás 0:/ általában reggel 5- du. 3ig vagyok 3 szendvicsen, aztán ha haza jövök fél 4 fele ebéd, és végül 6kor egy lightos vacsora, saláta gyümölcs. fogyasztok halolaj kapszulát mivel a halat nem eszem meg. Hétvégén meg iskola szünetben 5x étkezésem van, de ne zabálok. csak nincs mozgásom elég.
2012. máj. 1. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Sétálj, mondom. Csodákat művel, ne hidd, hogy semmit se ér. :)
2012. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na nehogy már! Amennyit eszel, az elvileg 1400 kalória. Ezzel híztál meg ennyire?
2012. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi:)
2012. máj. 1. 20:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint, szeptember óta ezt eszem:) mivel nyáron le ment 15kg és az most fel is jött majdnem mind:) (tavaly 163kg voltam) igazából az egész 2008ban kezdődőt. akkor 102kg voltam és 2011ben már bő 50-52+ volt rajtam:) ki hagytam 1 tanévet, otthon voltam, nem mozogtam semmit, ettem sőt, éjszaka is zabáltam akkor. (volt mikor fél kg kenyeret is) ezekről már lassan több mint 1 éve leadtam és rossz érzés volt az hogy majd nem mind vissza jött. amiért nyáron küzdöttem és akkor is igy ettem csak a mozgás volt több, szerintem
2012. máj. 1. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a lényeg, hogy tartsd fenn a mostani diétád, és kezdj el sétálgatni. Az a legjobb, ha étkezés előtt csinálod, mert elkezdesz zsírt égetni, miközben mozogsz, sétálsz és az még kihat étkezéskor is.

Mivel elég sok a súlyfelesleged, el fog tartani egy darabig, míg lefogyod, de fokozatos mozgással, meg a diétáddal menni fog. Nem holnap vagy 1 hónap múlva, de egy év múlva már szép eredményeid lehetnek és utána még szebbek. Csak kitartás.

Utána ha a dietetikusod szerint elkezdhetsz mozogni többet, kezdj el kocogni vagy bicajozni. Ezt a sok sétával meg is tudod alapozni. Később pedig a kocogásból futás lehet. Csak fel kell építeni.

Hajrá! :)

2012. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. máj. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!