Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha fel szeretném függeszteni...

Ha fel szeretném függeszteni a diétát, mert 4 napig gólyatáborban leszek, akkor utána elkezdhetem megint?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell felfüggesztened, figyelj oda a gólyatáborban is arra,hogy mennyit eszel. De utána egyébként folytathatod igen,csak tényleg a mennyiségekre meg a minőségre figyelj és ne koplalj,mert a sokszorosát hizod vissza akkor.
2012. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fel kéne szerintem,mert ott reggelire nem biztos higy gyümölcsöt kapunk. Ès ugye a 90 naposba délelőtt csak gyümölcsöt lehet. Meg pl keményítőn köretnek nem biztos hogy krumplit,hanem rizst vagy akármit,ott a büfében meg gondolom nem lehet külön kapni,vagy akármi, nem tudom, csak a körülmények biztos megnehezítenék a diéta folytatását.
2012. aug. 21. 13:04
 3/6 poiu ***** válasza:
Igen, folytathatod. A 4 nap alatt pedig a mennyiséget korlátozd (igazából az számít). Az alkohol is energia :-)
2012. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szoondiii ***** válasza:
48%

hogy reggelire gyümölcsöt ajánl, hogy 3 napont át szénhidráttal terheli az emberi testet a 90 napos az egyik legbrutálisabb, legegészségtelenebb kamudiéta.


tehát ha bármit is tudnánk az emberi test működéséről, akkor tudnánk azt, hogy a szénhidrát bevitel nem csak a hízás 1. számú okozója, erős korrelációban van számos betegség (cukorbaj, keringési-szív betegségek) kialakulásával.


Erre 3 napon át keményítőt és cukrot etetnek az emberrel. Ha ezt egy felelőshöz lehetne kötni, azt nyilván börtönbe zárnák de a divatdiétáknak nincsenek felelősei, csak áldozatai. Ennyire sok szerencsét kívánok hozzá.


Ahelyett, hogy fognál egy darab húst, valamilyen zöldséget, és azt ennéd. Mert ennyi lenne az egészséges táplálkozás, ami nyilván segíti a fogyást is.

2012. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zolizoli70 válasza:
100%

Ha jól érzed magadat a diétától, miért ne csinálnád? Ha jól érzed magadat a táborban, hogy nem diétázol, miért ne hagynád abba 4 napig?

Előző hozzászólás kicsit sarkított volt, de tényleg minden diéta "kamu", ha az ember azt hiszi, hogy ez az ő Megváltója.

Szerintem a középút a lényeg. Ha veszélyesen túlsúlyos vagy, az orvosi eset. Ha csak kicsit duci vagy és formálni akarod az alakodat, akkor meg csak három szabályt kell betartani: több mozgás, kevesebb nasi, több vízivás.

A gólyatábor meg nem arra való, hogy diétázz, hanem hogy szórakozz és jól érezd magadat.

2012. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Zoli, az első 2 mondatodban minden benne van. Az olyan hozzászólásoktól meg, ami a tiéd előtt van, kiver a víz. Mintha rajtam kívül másnak a dolga is lenne, hogy mit miért csinálok, komolyan :D figyi már, ha én meghalok ettől 40 évesen, mert ez meg az egészségtelen volt az életemben, szerintem az is kvára az én dolgom, senki másé.
2012. aug. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!