Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1,5 hónapos babám szoptatása...

1,5 hónapos babám szoptatása mellett elkezdhetem ezt a diétát?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 11:57
 1/4 anonim válasza:
0%
milyen diétàt...?mert nem mindegy..
2008. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ott van a kategóriában, milyen diétát...


én személy szerint nem javaslom neked, nehogy a tej apadásához vezessen.

2008. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is: nagyszerű, hogy szoptatod a babádat, gratulálok a döntésedhez!


Nem tanácsos bármilyen diétát is alkalmazni a szoptatás alatt. A legjobb egy kiegyensúlyozott, változatos, minőségi étrendet követni. Sok édesanya mondta nekem azt, hogy a szervezete megsúgja, mire van szüksége: megkíván valamilyen ételt.


A szoptatás alatti diéta két veszélye:

- a tej elapadása, vagy minőségének romlása: a tested nem tud többet beletenni, mint amennyit te beviszel a táplálékkal.

- a tejtermelés fenntartásához a szervezet tartalékaiból vonja ki a szoptatáshoz szükséges anyagokat: kalciumot a csontból, fehérjét az izmokból stb... - ez nagyon megterheli a szervezetet, és veszélyes, a kalcium pl. már nem nagyon tud visszaépülni a csontba.


Tehát a legegyszerűbb: egészségesen és jó minőségben táplálkozni! Ja, és sok örömet kívánok a babáddal együtt töltött időben, hogy boldogsághormonok is legyenek az anyatejben!

2008. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Perszeeeeeeeeeeee, ha maradandó egészségkárosodást, hormonzavart és vitaminhiányt akarsz , nomeg a tejed elvesztését, meg az izomzatod szétpuszítását akkor mindenképp kezd el a 90 napost, ne habozz!!!!!! Még ma!!


Ha viszont nem szeretnéd, akkor jó messziről kerüld el, leginkább ÖRÖKRE!!!

2008. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!