Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi történik akkor, ha abba...

Mi történik akkor, ha abba akarom hagyni a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
egy hónapja csinálom, lement 4 kiló. de már nagyon nehezemre esik betartani, mert egyrészt unalmas lett, másrészt meg sokat mozgok (bicikli naponta egy óra, séta egy fél óra, kemény torna másfél óra), így több ételre lenne szükségem. úgyhogy szeretném abbahagyni és másmilyen fogyókúrát elkezdeni. ahol ehetek, csak esetleg este már nem (úgysem szoktam éhes lenni). a kérdésem az, hogy visszahízhatom e, ha abbahagyom és reggelire már normálisan eszek de mellette diétázom és mozgok? vagy inkább kínlódva folytassam?
2009. júl. 30. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte bármit ehetsz, ha eleget mozogsz. Mivel ahogy írod, eleget mozogsz, sőt, valószínűleg azért csak 4 kiló a súlyveszteség, mert "felszedtél" némi izmot a súlyvesztés mellé. Ha ilyen edzést folytatsz, egyél is rendesen. A reggeli legyen kiadós, ebédre is egyél egy normál adagot, de csak annyit, amennyi jól esik, vacsorára pedig csak gyümölcsöt, zöldséget, joghurtot és hasonlókat, amik nem terhelik a szervezeted. Ha most hirtelen abbahagyod a sok mozgást, és többet kezdesz el enni, akkor visszaszedheted, amit lefogytál, sőt többet is. Fokozatosan kell átállni, ha változtatni szeretnél.
2009. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! én is úgy gondoltam, hogy ugyanúgy mozgok, mint eddig, sőt! a vacsora az menni fog, mert eddig sem ettem este, csak a reggeli gyümölcsök készítettek ki egy kicsit. mindig éhes voltam tőlük.
2009. júl. 30. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
2009. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!