Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Spenótot hogy ehetek a 90...

Spenótot hogy ehetek a 90 napos diéta alatt? Tejjel szoktam csinálni, viszont a spenót nem fér bele a fehérje napba, a tej meg a keményítő napba.

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A 90 napos diéta egy f@szság! A szervezetnek mindennap szüksége van ugyanazokra a tápanyagokra, pl. a fehérje hasznosuláshoz kell a szénhidrát! De még mindig jobb mint a semmi. Én inkább szénhidráttal kombinálnám a spenótot vagy párolt zöldségekkel ha már 90napos diéta van.
2012. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor én csináltam ezt a diétát, akkor én simán megcsináltam tejjel pl. a zöldbab főzeléket. Mert én azt vettem alapul hogy a nagy része zöldség. Ha már nem habarhatom be tejjel akkor mit ehetek?

Ja és így is hatásos volt, valami 12 kg-t fogytam 1,5 hó alatt.

2012. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, végülis nincs benne sok tej, az igaz.
2012. szept. 22. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
A 91dik naptól meg jön a jojó effectus?
2012. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem éppen. 8 éve már csináltam 1x, sokáig tartottam a súlyom, csak utána férjhez mentem, jött a gyerek, és a szoptatás alatt sok feljött. Most szántam rá magam, hogy újra végig csináljam, tudva, hogy nem nehéz betartani, és tartós az eredmény.
2012. szept. 22. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez is elég egészségtelen lesz.


Tejet eszel (marha inzulin, növekedési hormonok - rák, hízás..)

Csomó szénhidrátot eszel (3 nap szénhidrát nap, hiszen a keményítő és a gyümölcscukor is szénhidrát) tovább megyünk az elhízás, a cukorbetegség felé.


Egyedül zöldségből és húsból nem eszel, ez a fehérje, vitamin hiányhoz elég. De persze itt ez kell, beteg és zsíros legyél, akkor veszel jó sok gyógyszert :(


Ha régen fogytál mellette, köszönd a fiatal testednek, az anyagcserédnek. Ha így folytatod, nem sokáig fog tartani.. tönkre fogod tenni magad a sok s.zar gabonával, tejes vackokkal.

Húst, zöldséget kéne enni, ehhez képest mi a 90 napos? :(

2012. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!