Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 166 cm 53 kg. Napi 5km futassa...

166 cm 53 kg. Napi 5km futassal hany nap alatt fogyhatok le 4kg-ot?

Figyelt kérdés
Örökös fogyózólány vagyok:-) irjatok tapasztalatokat és tanácsokat is. Köszi:-)
2012. szept. 27. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit és mit eszel mellette.

Amúgy megy normális a súlyod.

2012. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez olyan mint valami 1. osztályos matek példa..


Nem hogy komolyan vennéd a problémát, hogy nem lehet fogyózni - visszahízni - fogyózni.. Jézusom :(


Nem fogysz a futással, egyedül az ízületeidet teszed tönkre! A helyes mozgásféle a Taichi, Jóga, Callenetics, esetleg az úszás.


Fogyás meg táplálkozás kérdése, emberi táplálékokat együnk tehát:

Húst, zöldséget, olajos magvakat, gyümölcsöket - és a hús + zöldség dominál!

Tej, kenyér, gabonák, kukorica, krumpli NEM emberi ételek, ne erőltessük.

2012. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes a súlyod!

És feltehetően nincsenek zsírpárnáid, kivéve ha extrém könnyűek a csontjaid. De akkor is csak max nagyon mini zsírréteg van rajtad...

Feltételezem, ha régebben sem voltál sokkal súlyosabb, hanem +/- néhány kiló, akkor ez az állandó súlyod.

És ilyen alappal 4 kilót baromi nehéz leadni! Ugyanis ha elkezdesz futni, akkor inkább izmosabb leszel, vagyis formásabb. És vékonyabbnak fogod magad érezni, viszont ha majd mérlegre állsz, könnyen meglepődhetsz, hogy nemhogy nem fogytál, de még több is a súlyod 1-2 kilóval!!!


Ezt amúgy tapasztalatból írtam. :)

Én olyan 163 centi vagyok és 52-54 kiló. De ha sokat rohangászok, aktívan bringázok, és emellett keveset eszek... Akkor formásabbnak érzem magam, és a nadrágjaim dereka bő lesz, azt hiszem kilókat fogytam, aztán csekkolom a mérlegen... A mérleg meg inkább az 54-nél áll, de volt már több is!


És inkább akkor érzem jobban magam, ha több kiló vagyok, de csinosabb, mint mikor kevesebb, de totál izom nélküli, azaz plöttyedt.

2012. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért akarsz fogyni. 166 cm 53 kg egy lánynál tökéletes alkat! Biztosan gyönyörűen nézel ki! Ne légy deszka ha nem muszáj! Ne a fogyás miatt fuss, hanem mert egészséges!

21/f

2012. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Penszy ***** válasza:
utolsó,én is ugyanígy vagyok ezzel csak 168 cm 57kg.
2012. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat tudomtudom joga de sajnos arra nincs idöm mert nincs a kornyeken joga ora..
2012. szept. 28. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:

A jóga szuper, de alapvetően csak segít.

Ha szénhidrátszegényen, tej és gluténmentesen eszel, akkor fogysz is. Persze az izmokat is karban kellene tartani, de ez már más kérdés. Ezt otthon is lehet.


Viszont olyan alapismeretekkel, hogy 90 napos (4 napból 3 tiszta szénhidrát zabálás) nehéz lesz. Pont az ellenkezőre lenne szükség, sok húsra, zsírra, zöldségekre.

2012. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj nem 90 napos dietat csinalok koszonom szepen a valaszt!:-)
2012. okt. 3. 17:30
 9/10 anonim válasza:
A fogyáshoz elengedhetetlen, hogy tisztában legyél a test megmunkálásának módjával, és a test működésével. Itt egy őszinte, értelmes, érthető, és IGAZ leírás, amit ajánlok mindenkinek. Ne ijedj meg, ez nem szigorúan csak testépítőknek szól. Itt a link: http://adf [pont] ly/DgR3Y
2012. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
pont ezek a méreteim nekem is és pont jo hidd el:) Voltam 48-50 kg is és szörnyen pocsékul néztem ki. persze szerintem menő volt de ahogy 52-53 lettem rájöttem hogy most vagyok menö mert hiába csak pár kg de attól a pár kg-tól lesz az embernek ujra segge,és melle, na és persze még most is szupi vékony vagyok. ráadásul kevés kg-ból nagyon nehéz még kevesebbet csinálni csak koplallással megy mert a fogyokurák a kövéreknek való . De a koplalás hálátlan dolog nem ajánlom.
2012. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!