Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen futással és diétával...

Ilyen futással és diétával mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja kezdtem el futni. akkor még 2,5 km-t futottam. Mára már eljutottam a 10km-ig, amit általában 1óra alatt letudok. Plusz míg kisétálok az erdőig az 2km. Aztán futás után vissza. ez így összesen 10km futás és 4km séta reggelente :)

Általában minden nap megcsinálom, de van hogy elkezd fájni a bokám és olyankor csak a felét futom le, mert félek hogy valami baja lesz a bokámnak. De ez csak 10ből egyszer szokott kb előfordulni.

Plusz diétázom. nem túl erősen. Annyi a lényege hogy fehérje turmixot, csirkehúst, és 3 liter folyadékot fogyasztok naponta. :)

Az lenne a kérdésem hogy ilyen módszerrel mekkora fogyást tudok elérni? hiszen 1 hónapja csinálom és csak 2kg ment le. És formálódás szempontjából segít ez? Egyébként még 4 kg-ot szeretnék fogyni minimum. Meg feneket formálni. :)

(17 éves, 165 cm, 54 kg, lány)


2012. aug. 9. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
és a rizs-zöldség hol marad ?
2012. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szoondiii ***** válasza:

ez nagyon szegényes evés. zöldségeket, növényeket nem azért eszik az ember, mert drága.

hanem mert szükségünk van növényi tápanyagokra is, ahogy előttem írták!

2012. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szoktam zöldséget-gyümölcsöt enni. tegnap például egy nagy adag salátát ettem ebédre :D

nem marad ki. és nemis az egészséges táplálkozás miatt eszem. hanem azért mert imáádoom. :) nagyon szeretem a gyümölcsöket meg a salátákat :)

bocsi kimaradt a szövegből :)

2012. aug. 9. 12:01
 4/5 Szoondiii ***** válasza:

ha viszont zöldség, gyümölcs, hús van, mondjuk olajos magvak is jó kaják, akkor sínen vagy.

17 évesek nagyon nem szoktak így táplálkozni, ez nagyon jó lesz!


jó, hogy félted a bokádat futástól, én azért (is) Taichizek, mert nem akarom 5-10 év sportolással tönkre tenni a testem, a térdeim vagy a bokáimat. most hogy harctechnika, az más kérdés, persze hogy engem ez is érdekel.

2012. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy az egészséges táplálkozás az megvan. de engem ez a fogyásos dolog zavar. Hiszen már egy hónapja csinálom ezt az egészet, és mégis csak 2 kg ment le. tudom akin több a felesleg azon hamarabb megindul, és többet tudnak fogyni. Akkor lehet hogy azért mennek le olyan lassan a kilók mert rajtam nincs olyan sok?
2012. aug. 9. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!