Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 14. napnál járok, de még...

A 14. napnál járok, de még nem fogytam, de laposodott a hasam. Mit remélhetek, fogok még fogyni?

Figyelt kérdés
Pedig mindent ugy csinalok, ahogy kell. Betartok mindent. Rendszeresen mozgok> bicikli, aerobik. 6kilot szeretnek leadni. 162cm magas vagyok 52kilo.
2007. aug. 29. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Már bocsi,hogy ezt i´rom,de enyhe´n butasa´g lenne 6 kilót fogynod.Akkor nem lenél csak 46kg.A magasságodhoz képest a súlyod tökéletes.szerintem másnak is ez a ve´leménye.
2007. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Ne csodálkozz azon, hogy nem fogysz, ha nincs miből. A Te súlyod épp megfelelő a magasságodhoz (nők normáls súllya: magasság-10, neked pont ennyi). Ráadásul csak nézz meg egy BMI kalkulátort, ha 46-ra lefogysz a sovány emberek közé fogsz tartozni. De ehhez még BMI sem kell, azt sem tudom elképzelni, hogy jutott eszedbe, hogy fogynod kell!
2007. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Én megértelek. 158 cm vagyok, és 46, 48 kg-san éreztem magam mindig is a legjobban. Volt, hogy 16 évesen 39 kg voltam, pedig nagy étvágyú vagyok, csak akkor pont szerelmi bánatom volt. Most 57-ről indultam, még csak 2 kg-t fogytam, én is mozgok, és már a 26. napon tartok. A hasam lapult egy picit.

Remélem lemegyek 52-re, de 49, 50-nek örülnék a legjobban.

2007. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az előttem szóló 158 centivel 48 kg-al érezte legjobban magát ez reális, hisz a magasság és súly aránya megegyezik. De ahogy kettővel fentebb akartam írni, a normál testsúly(nőknél): magasság-110, szóval a kérdezőnek 52 az ideális..amennyi most. Az előttem szólónak pedig a 48 ami az álomsúllya.

Ha valaki választ ír, akkor szerintem ne csak a súlyt nézzétek, hanem a magasságot is hozzá.

2007. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 52 kb-ból szerintemeszedbe se jusson fogyni 162 cm-es magassággal!! Nem hiszem, hogy jól fogod érezni magad csontsoványan.... Amúgy egyet értek az előttem szólóval: teljesen ideális a testsúlyod, és azért nem fogysz, mert nincs miből. Ez a diéta elsősorban nagy súlyfeleslegnél működik. Ha ayt szeretnéd, hogy laposodjon a hasad, akkor szerintem végezz mondjuk felüléseket. És ne diétázz! Örülj inkább, hogy ilyen szerencsés vagy: nem sovány, nem kövér, hanem pont jó!
2007. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!