Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hasznos az esti torna lefekvés...

Hasznos az esti torna lefekvés elött? Ha igen irtok (? ) (! )

Figyelt kérdés

A 90 napos diétàt csinalom 3 napja,és azert jo lenne egy kicsit mozogni is!

Az igaz hogy suliba jarok,de azert az nem olyan sok!

reggel sokat szoktam lépcsözni,de estére mindig el punyadok.

Valamilyen hasznos esti tornacskat irjatok màr !!Köszönöm elöre is!


2012. okt. 23. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:

a szív érrendszernek jót tesz bármilyen aerob edzés,de fogyni,feszesedni persze semmit nem fogsz,mert feszesedni a rendszeres fehérje beviteltől lehet,nálad meg ugye ez kilőve.

meg ott van a 3 napig szénhidrát evésed,mikor a diéta lényegi eleme a szénhidrát bevitel csökkentése,fehérjebevitel emelése.

szóval a testzsír csökkentési tervezeted alapjaiban tájékozatlan és kudarca ítéltetett.

2012. okt. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megértem a te véleményyedet is!

De én màr ezzel a diétàval egyszer le fogytam 100 kg rol rol 70 kg ra!

Aztan jött még egy baba,és minden vissza jött,most pedig megint le szeretnék fogyni.

Es meg vagyok gyozodve arrol,hogy sikerülni fog ujra!

2012. okt. 23. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:

értem és sok sikert,de nem ártana utána olvasnod,ha javasolhatom,hogy mi is a lényegi különbség a fogyás,és a testzsír csökkentés között.

a meggyőződés meg sajnos nem sokat ér az ész érvek ellenében.

ezért is híztál vissza,mert nem működik.

fusd át ha van időd-

[link]

2012. okt. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esti torna lefekves elott nem hasznos. Felporgeti a szived, es nehezebb lesz elaludni es ha nem alszol eleget, azzal csak artasz magadnak. Agyiko elott legalabb 2 oraval mar ne csinalj extra fizikai dolgokat.
2012. okt. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FerencViktor66 válasza:
aha nem hasznos te barom.....én testépitö vagyok és amióta csinálom azóta minden fekvés elöt 1 perc statikus test tartás,lengyel box,és kézen tartás
2013. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!